Sayfa 243/852 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. Boşverin onu bunuda son dakikada yapılan satışları gördünüzmü onu deyin hele bunu biri açıklasın
    1.jpg2.jpg

2. 3 nedenle satılabilir. Ama neden satıldığını tahtayı uzun süre izleyen bilebilir..

1- maliyeti düşüktür 2 lerden toplamıştır karı görür çıkar..

Pek imkan dahili değil dünkü haber gelince 2.30 alış kademesine verebilir lerdi vermediler

2- çağrıya vereceğine beklemeden verdi diyecem ama diyemiyorum verecek adam sabah üst kademelerden satardı

3- gelelim asıl konuya tahtayı yönetmeye çalışan grubu izleyenler buna anlam verecektir

Dünkü habere rağmen tahta uzun süre tepki vermedi

Bugün satanlar A1 ve deniz gözüküyor

Alanlar yapıkredi gedik ve Marbaş

Zaten bunlar şirket kendi.lotlarına satarken ürkütmeye çalıştığı kuşların düşen lotları toplarım hesabı

Sağolsunlar varolsunlar dün 2.29 sattıklarını 2.22 ve 2.. 23 ten bana geri verdiler

Tahtayı izlemeye devamı

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by hissedarim Yazıyı Oku
    Boşverin onu bunuda son dakikada yapılan satışları gördünüzmü onu deyin hele bunu biri açıklasın
    1.jpg2.jpg
    Açıklamaya ne gerek.
    Satan satsın herkes kendi kararında özgürdür.

5.  Alıntı Originally Posted by aed Yazıyı Oku
    Zorunlu pay alım teklifi bedelinin, zorunlu pay alım teklifi kapsamında alınan hisse başına 1,04566 TL'lık kısmı Hisse Alım-Satım Sözleşmesi kapsamında Tesco Overseas Investments Limited tarafından, kalanı ise Migros Ticaret A.Ş.'nin mevcut kaynaklarından karşılanacaktır.

Tesco overseas ıns lmt niçin çağrının yarısını karşılıyor? Bunun sebebini anlayan var mı?
    Bu yazıdan hisse alım-satım sözleşmesinde
    tarafların
    muafiyet başvurusunun kabul edilmeyecegini tahmin ettiginimi
    yoksa olasılıkla böyle bir madde yazdıklarınımı anlıyoruz.
    Asla yatırım tavsiyesi degildir.

6.  Alıntı Originally Posted by sayem Yazıyı Oku
    Arkadaşlar şunu mu anlamalıyız hisse 2,25'ten aşağıya düşmeyecek.Ya da ben mi yanlış anladım?Bilgi verirseniz sevinirim.
    Kap açıklamasında hisse degerleme raporu 1 tl oldugu belirtilmiş peki o zaman neden muafiyet yapmak için üç ay bekledik,

spk mail atın 1 mayıs tarihin den sonra çagrı nın başlayacagı güne kadar

Pay alım teklifi fiyatının belirlenmesinde kur ve faize ilişkin esaslar aylık yüzde 1.5 varan faiz eklenmesini talep edin.

MADDE 17 – (1) Zorunlu pay alım teklifini doğuran işlemde fiyatın Türk Lirası cinsinden belirlenmiş olması ve pay alım teklifi yükümlülüğünün doğduğu günden itibaren iki ay içerisinde ortaklığın diğer ortaklarına ait payları satın almak üzere fiili pay alım teklifine başlanmaması halinde, iki ayı aşan her gün için yıllık TRLIBOR oranının %50 fazlası ile hesaplanacak faiz tutarı pay alım teklifi fiyatına eklenir. Faiz hesaplaması basit faiz esasına göre yapılır

7. ayrıca çagrı bilgi formunda gelecege dönük degerlemeleri önemli Kipa ile migros birleşmesi var mı yokmu dikkat etmemiz gereken bir madde

8. Arkadaslar SPK'nın Migrosa cevabı ne kadar sürede olabilir tahminen?

Sayfa 243/852 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •