Sayfa 617/852 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 4,929 - 4,936 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1. önemi varmı yokmu bilemem ama geçen sene mayıs yada haziran gibiydi,o esnada yaşadığım bölgede migros ve kipa arasında 20 metre vardı.hanım daha ucuz olduğunu söyleyerek kipadan alış veriş yapardı.ben sadece rakı ve viski fiatlarını karşılaştırırdım.genellikle kipa fiatları daha uygun olurdu.her neyse elemanlar arası bir faaliyet oluştu ve kipayı migrosun alacağını elemanlardan ögrendik.Öncelikle etiketler arası farklar kalktı.daha sonra kipa ve migros elemnları deli gibi kipa hisse senedi almaya başladılar.En az bir yıl tutmaları kaydiyle.Bizzat yaşadığım bir olaydır.Ama lütfen yatırım alım satım yada tutun önerisi olarak ele almayın.
    sadece bir paylaşım olup başka anlamlar çıkmasın.
    o esnada fiat 2 cıvarındaydı.

2. Bugün artı yaparsa hiç şaşırmayacağım

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Arkadaslar mal satip daha cok asagi basyolar uzak durun

4. Borsa tam bir vahşi batı olmuş.

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bakin yine 3.27 dusurduler cunku taban yapacaklar 3.10 altna indrcekler sonra kredili islem yasagi uzak durun spk acimayacak kipaya bugun internetten son sats gunu olacak

6. geçen hafta atanan SPK başkanı kim ? BANK ASYA nın 16 yıllık genel müdürü ceo su onu SPK başkanı yaptılar... o yüzden başınız sıkışırsa YENİ başkanımıza şikayet de bulunun düzeltir ))) borsa dan uzak durun en azından akp gidene kadar borsada işlem yapmayın. SPK BAŞKANU FETO CU HER YER FETO CU BORSA OYNAMAYIN AKP GİDENE KADAR BORSA OYNAMAYIN... HADİ KALIN SAĞLICAKLA İYİ GÜNLER

7.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Bakin yine 3.27 dusurduler cunku taban yapacaklar 3.10 altna indrcekler sonra kredili islem yasagi uzak durun spk acimayacak kipaya bugun internetten son sats gunu olacak
    3,32 dende aldıkya düşer ş....z
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

8.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    3,25-3,30 arasındaki milyonluk işlemler dökme ise yukarı ivme yapar
    Yok dağıtma ise daha aşağısı olabilir ben dökme diye düşündüğüm için son paralarada 3,32 alıp 3,40 lara çektim maliyeti geçerse durmam aşağı basarsa haftaya kalırız şansa
    Bu saatten sonra toplama moplama olmaz bu hissede. En fazla açıklarını kapatırlar aşağıdan topladıkları ile.

Sayfa 617/852 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •