Sayfa 163/634 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon
Arama sonucu : 5068 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,233
    Nen var kuzumnet döviz pozisyonu en yüksek imalat şirketlerindensin mızrak çuvaldan çıktı dikkat et
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,233
    Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'li şirket yöneticileriyle görüşecek
    NTV Haber
    18.09.2018 - 15:09 Son Güncelleme : 18.09.2018 - 15:14
    Türkiye

SON DAKİKA HABERİ: Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın ABD'li şirketlerin yöneticileriyle bir araya gelecek. Toplantıya 30'dan fazla yöneticinin katılması bekleniyor.

Son dakika haberi!
    Cumhurbaşkaın Recep Tayyip Erdoğan, yarın Beştepe’de ABD’li şirketlerin yöneticilerini kabul edecek.
    Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşecek kabulde 30’dan fazla şirket yöneticisin in hazır bulunması bekleniyor.

Bilişimden gıda sektörüne birçok firma yöneticisinin katılacağı toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye ile ABD arasındaki ilişkiler ve son ekonomik gelişmeler konusunda görüş alışverişinde bulunması bekleniyor.

gıda sektörü deyince akla mondelez kent gıda geliyor
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD'li şirket yöneticileriyle görüşecek
    NTV Haber
    18.09.2018 - 15:09 Son Güncelleme : 18.09.2018 - 15:14
    Türkiye

SON DAKİKA HABERİ: Cumhurbaşkanı Erdoğan, yarın ABD'li şirketlerin yöneticileriyle bir araya gelecek. Toplantıya 30'dan fazla yöneticinin katılması bekleniyor.

Son dakika haberi!
    Cumhurbaşkaın Recep Tayyip Erdoğan, yarın Beştepe’de ABD’li şirketlerin yöneticilerini kabul edecek.
    Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleşecek kabulde 30’dan fazla şirket yöneticisin in hazır bulunması bekleniyor.

Bilişimden gıda sektörüne birçok firma yöneticisinin katılacağı toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Türkiye ile ABD arasındaki ilişkiler ve son ekonomik gelişmeler konusunda görüş alışverişinde bulunması bekleniyor.

gıda sektörü deyince akla mondelez kent gıda geliyor
    Bu uyuz eşekten bi halt olmaz. Bir furya çıkarsa belki diyorum belki onlara katılır. Ya da spk nın bir zorlaması felan olursa öyle de olabilir. Tam bir eşşşek. C grubundaki gibi saçma sapan hacim yapmaya başladı yine. Piyasadaki halka açıklığı artmadığı sürece gel gellerle üç kuruşa tamah etmeye devam ederler. Hakikaten şu seviyeler o kadar komik ki ne diyim bilemedim. Yani doların şu seviyelere geldiği dönemde genel anlamda reel kesim senetleri geri kaldı. İllaki gidecekler de bu eşek gider mi onu bilmiyorum
    Duhul 2009..

4. Merhaba arkadaşlar, foruma yeni katıldım. Sizlerle olmak ve sizin edinimlerinizden yararlanmak çok güzel. Ben KENT'in çok yakın bir zaman içinde hareketleneceğini düşünüyorum. Şunu unutmamak lazım ki sonuçta bu kağıt 55-60 TL. fiyatlardan yükselerek 180'li seviyeleri gördü. Sonuçta çokta kötümser olmamak gerekir diye düşünüyorum. Ben, KENT'in biz küçük yatırımcıları da sevindireceğini düşünüyorum. Siz de tahmin edersiniz ki eğer bu kağıt hareketlenir ise bir zamanların AKSU Enerji kağıdı gibi olur. Açılışta tavan tavan.. Ve bir daha almak zor olur. Sabır edip bekleyeceğiz. Fırsatlar hali hazırda devam ediyor, yani daha hareketlenmeden benim gibi küçük yatırımcıların bu kağıdı toplaması gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta her insan hemen para kazanmak ister. Ama sabır... Sıra bize de gelecek.. Kolay değil, Biraz daha sabır.. Saygılar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,233
     Alıntı Originally Posted by Selbey Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar, foruma yeni katıldım. Sizlerle olmak ve sizin edinimlerinizden yararlanmak çok güzel. Ben KENT'in çok yakın bir zaman içinde hareketleneceğini düşünüyorum. Şunu unutmamak lazım ki sonuçta bu kağıt 55-60 TL. fiyatlardan yükselerek 180'li seviyeleri gördü. Sonuçta çokta kötümser olmamak gerekir diye düşünüyorum. Ben, KENT'in biz küçük yatırımcıları da sevindireceğini düşünüyorum. Siz de tahmin edersiniz ki eğer bu kağıt hareketlenir ise bir zamanların AKSU Enerji kağıdı gibi olur. Açılışta tavan tavan.. Ve bir daha almak zor olur. Sabır edip bekleyeceğiz. Fırsatlar hali hazırda devam ediyor, yani daha hareketlenmeden benim gibi küçük yatırımcıların bu kağıdı toplaması gerektiğini düşünüyorum. Sonuçta her insan hemen para kazanmak ister. Ama sabır... Sıra bize de gelecek.. Kolay değil, Biraz daha sabır.. Saygılar...
    sevgili Selbey hoş geldin!Biz bu kağıdın 405 olduğu zamanı da biliyoruz c grubundan b grubuna geçtiği zamanı da işin özü kent gıdanın tek sıkıntısı var rüzgar!Rüzgarı alırsa tutabilene aşk olsun!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,233
    endeksi gtne takan yok vay anasını ne işin var bistte?

7.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    endeksi gtne takan yok vay anasını ne işin var bistte?
    Düşerken endeksin her zaman yanındalar.çıkarken tık yok

New York, California’dan 3 saat ileride ancak bu California’yı yavaş yapmaz.
    Kimi 22 yaşında mezun olur ama sağlam bir iş bulmak İçin 5 sene bekler.
    Kimi 25 yaşında CEO olup 50 yaşında ölürken, kimi 50 yaşında CEO olur 90’ını görür.
    Kimi evlenirken kimi bekar kalır.
    Obama 55 yaşında emekli oldu, Trump 70 yaşında göreve başladı.
    Bu dünyadaki herkes “kendi zamanına†göre yaşar.
    Etrafındaki bazı insanlar senden bir adım ileride gözükebilir, bazıları ise senden geride gözükebilir.
    Ancak herkes kendi yarışında..kendi zamanında…
    Onlara kıskançlık da besleme taklit de etme.
    Onlar kendi zamanında, sen kendi zamanında yaşayacaksın..
    Hayat harekete geçmek için doğru zamanı beklemektir.
    İyisi mi sakin ol.
    Geç kalmadın.
    Erken de değil.
    Tam zamanında yaşıyorsun.ytd
    DUYGULARLA OYNAMAK KÖTÜDÜR.
    Mesleğine ya aşık olacaksın yada muhtaç

Sayfa 163/634 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız