Sayfa 435/634 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon
Arama sonucu : 5066 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    bunlara takılmayın.her zaman gelır gıder bunlar.sız kendı hedefınıze odaklanın.
    Benım mesela bır satıs noktam var. Kım vızıldarsa vızıldasın farketmıyor.
    Bunlar boyle yazdıkca satıs rakamını bıraz daha yukarı cekıyorum
    Helal Sn Gökay5,
    Bir bitmediler, ne istiyorlarsa, ellerinde varmı acaba?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    a1 CAPİTAL BEY NE YAPIYORSUNUZ? RÜCHANDA PAC MAN GİBİ BİR PASTA YAPTINIZ?
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3. Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. ve 6. maddelerindeki hükümler çerçevesinde, Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle Kent Gıda Maddeleri Sanayii ve Ticaret A.Ş. (KENT) payında 01/09/2020 tarihinden itibaren 3 ay süreyle mevcut "Açığa Satış Yasağı"na ilave olarak "Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas", "İnternetten Emir İletilmesinin Kısıtlanması", "Piyasa Emri ile Piyasadan Limite Emir girişinin kısıtlanması" ve "Emir Toplama Aşamalarında Denge Bilgisi Yayınının Kısıtlanması" şeklindeki önleyici tedbirler uygulanacaktır (Tedbir kapsamında ilgili sıralarda açılış, kapanış ve tüm diğer tek fiyat bölümlerinde emir toplama süresi boyunca denge seviyesine ilişkin fiyat, miktar ve kalan miktar değerleri yayımlanmayacaktır. İlgili sıralarda geçerli olacak seans akışı ve seans durumlarına ilişkin bilgi 09/08/2019 tarih ve 2019/55 sayılı Borsamız duyurusunda yer almaktadır).
    Tedbirlerin uygulanacağı son tarih 30/11/2020'dir.

4. Yok doğru düzgün tek işlem günüydü yine 3 ay hapis cidden bu hisse ile uğraşıyorlar. Hayırlısı olsun.

5. Şimdi rüçhan için bu tedbirler yok sadece brüt olabilir acaba bugün kim hisse satıp rüçhan aldı)

A1 sattı ve R de tek başına aldı bu adamlar çok kurnaz yaş tahtaya basmıyor adamlar haberi önceden alıyor olabilir mi?

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    A1 sattı ve R de tek başına aldı bu adamlar çok kurnaz yaş tahtaya basmıyor adamlar haberi önceden alıyor olabilir mi?

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben bilmem akd ortada herkes bakabilir.

8.  Alıntı Originally Posted by Dr baz Yazıyı Oku
    Ben bilmem akd ortada herkes bakabilir.
    Bence A1 yüzünden bugün fiyat oynaması yaşandı. Artık kolay kolay yaklaşmaz hisseye. İyi oldu diye düşünüyorum
    Herkes aklını pazara çıkarmış, yine kendi aklını almış.

Sayfa 435/634 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •