Sayfa 442/634 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon
Arama sonucu : 5067 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Berata Yazıyı Oku
    Gün içinde 9.55 ten itibaren. Akbank işbankası ve garanti bankasından deneme amacı ile kent E alım emri verdim kesinlikle kabul etmediler bende inat tel ile aradım en az 10-15 dk bekledim ve yine ulaşamadım böyle sadece bendemi farklı bir yol varmı ayrıca almak için değil satmak içinde izin verip vermediğini bilmiyorum ama bu şekilde amaç bizlee gibi yatırımcıları püskürtmek mi amaç yazıklar olsun böyle saçma bir uygulamaya illa aracı kurum ilemi çalışmak zorundayız
    Ayrıca es kaza 10 -15 dk sonra bağlandaydım fiyat nasıl olacaktı
    547 ile aç taban yap sonra tavan a götür tekrar taban yap sonra 585 kadar yüksel 540-70 arası gez oynayan ne güzel oynadı
    Aynı sorunu bugün bende yaşadım. 15 dk bağlanmayı bekledim. Sonra rüçhanları satamıyormuşum. Neymiş teknik hata varmış. Şubeye gidecekmişmişim. Normal E leri satabiliyor muşum. Nasıl bir saçmalık dedim kapattım. Aracı kurum işbankası. Sizin tavsiye edebileceğiniz bir kurum var mı arkadaşlar değiştirmeyi düşünüyorum. Daha önce borsa sert düştüğünde de mobilden satış emri verememiştim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by borsamağduru32 Yazıyı Oku
    Aynı sorunu bugün bende yaşadım. 15 dk bağlanmayı bekledim. Sonra rüçhanları satamıyormuşum. Neymiş teknik hata varmış. Şubeye gidecekmişmişim. Normal E leri satabiliyor muşum. Nasıl bir saçmalık dedim kapattım. Aracı kurum işbankası. Sizin tavsiye edebileceğiniz bir kurum var mı arkadaşlar değiştirmeyi düşünüyorum. Daha önce borsa sert düştüğünde de mobilden satış emri verememiştim.
    Bulunduğun sehire göre değişir. küçük sehirde seans odası olan bir banka ile görüş...
    büyük sehirdeysen git osmanlıya hem komisyonu düşük hemde yardımcı olma oranları yüksek
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

3. Bu durumda ky işlem yapamıyor büyükler toplayamiyor nereden baksan işler kesat

4.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Bulunduğun sehire göre değişir. küçük sehirde seans odası olan bir banka ile görüş...
    büyük sehirdeysen git osmanlıya hem komisyonu düşük hemde yardımcı olma oranları yüksek
    Teşekkür ederim. Ben günlük al sat yapan biri olmadığım için önemsemedim. En az 2 ay tutarım bir hisseyi.. Osmanlı yatırım nasıl güvenilir mi ? Ziraat kullanan var mı aramızda, sorun yaşayıp yaşamadığı hakkında bilgi alsam..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Yapı kredi bey ne yapıyorsunuz? Net 2300 lot alıcısınız? amaçınız nedir neden hala topluyorsunuz? kent şuanda 3 nukluer satral yappılacak biyat olgunluğuna ulaştı siz kent toplayacak kadar APTAL MISINIZ?
    Namık Kemal

6. 424 tl ye geliyor 2800 rüçhan aldım tabi ytd.😄

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Dr baz Yazıyı Oku
    424 tl ye geliyor 2800 rüçhan aldım tabi ytd.��
    tABİ HESAP MAKINESI GERCKTEN ÖNEMLİ
    Namık Kemal

8.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    tABİ HESAP MAKINESI GERCKTEN ÖNEMLİ
    Yarın yine taban yapsa bile oraya gelmiyor bu da trajikomik yönü

Sayfa 442/634 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz