Sayfa 487/634 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587 ... SonSon
Arama sonucu : 5066 madde; 3,889 - 3,896 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Tatsiz mesajlar icin tüm kaliteli firum daşlardan özür dilerim.

Benim agzi bozuk olmayannkimseyle bi derdim olmaz olanada terbiyem cercevesinde cevap vermeyi borc bilirim...
    Kabak tadi diyen lar var...
    Evet kabak tadi...
    Gercek kabak sa yapacak bisey yok.
    Siz dusunun;
    1-kentin patronu olup kottan cikmak isetseniz ne yapardiniz.
    2- kentin patronu olup ortak almak isermisiniz.
    3-kentin patronu olaral alt lige gidermiziniz..

Fiyat hisede isterse 500 olsun keske olsada zararlariniz ciksin..

Ama patron bu 3 karardan birini almadan hisse de gorursinuz soyle olacak boyle olacak diyenlere inan mayin..

Not=patrona bu karalardan birini 2021 kadar al diieyn ben degilim..
    Spk ..
    Algi yok ..
    Kotumserlik yok.
    Kabak tadi yok..
    Gercek bu

2.  Alıntı Originally Posted by BABACAN_74 Yazıyı Oku
    Tatsiz mesajlar icin tüm kaliteli firum daşlardan özür dilerim.

Benim agzi bozuk olmayannkimseyle bi derdim olmaz olanada terbiyem cercevesinde cevap vermeyi borc bilirim...
    Kabak tadi diyen lar var...
    Evet kabak tadi...
    Gercek kabak sa yapacak bisey yok.
    Siz dusunun;
    1-kentin patronu olup kottan cikmak isetseniz ne yapardiniz.
    2- kentin patronu olup ortak almak isermisiniz.
    3-kentin patronu olaral alt lige gidermiziniz..

Fiyat hisede isterse 500 olsun keske olsada zararlariniz ciksin..

Ama patron bu 3 karardan birini almadan hisse de gorursinuz soyle olacak boyle olacak diyenlere inan mayin..

Not=patrona bu karalardan birini 2021 kadar al diieyn ben degilim..
    Spk ..
    Algi yok ..
    Kotumserlik yok.
    Kabak tadi yok..
    Gercek bu
    Yıllarca tek lot satmadı ortak almadı borsaya kote etmedi hiç bir şey yapmasına gerek yok peki neden borsada bence denetlenebilir hesap verebilir şeffaf olabilmek için yurt dışı ana ortak böyle istiyor çok ta dert etmeyin

3.  Alıntı Originally Posted by Dr baz Yazıyı Oku
    Henüz bedelli bölünmeden önce alan zararda değil beklentileri devam ediyor hayırlısı olsun.
    aynen üstat.. bu kadar tedbire bu kadar işlem olması bile hayra alamet maşallah.. daha ne olsun..
    inşallah bilançolar iyi bir silkeler ))

4. Kottan çıkacak olursa yıllık 180 günlük aylık en yüksek fiyat ortalaması alınıyor bu bilgi kenarda dursun.

5.  Alıntı Originally Posted by Dr baz Yazıyı Oku
    Yıllarca tek lot satmadı ortak almadı borsaya kote etmedi hiç bir şey yapmasına gerek yok peki neden borsada bence denetlenebilir hesap verebilir şeffaf olabilmek için yurt dışı ana ortak böyle istiyor çok ta dert etmeyin
    tekniğin temelin ötesinde psikoloji ve stratejiyi 12 den vurmuşsun üstat, saygılar

Alıntı Originally Posted by Yakub Yazıyı Oku
    Sayin Sasa500, ofkelenmeyin , ben aylardır kent takip ettim birsuru hayrıniz geçen insan olmuştur. Ben çok nemalanmadim ama sizi takip eden bu hissede para kazanmıştır . Cahiller birşey soylediginde , size yakışan Allah selamet versin demek bence. Allah sizede hep istikamet nasip etsin.

Sayın Sasa500, Allah senden razı olsun. Senden ve senin benden hiçbir menfaatinin olmadığını biliyorum.
    Senin Kente aşkını da bu topiğin gerçek duayeni Sn Nana, SnAta360 SnGökays, Cefaks vb tüm duayenler gibi senden önerilerinden KY olarak çok faydalandım ve Allah herkese daha iyisini nasip etsin iyi de kazanç elde ettim.Bu kazancımı yine Kente ve borsaya yönlendirecem. Yükselecek düşecek bunu topiğin siz duayenleri, yatırım tavsiyesi olmadan ama çok güzel bilgilendirdiniz.
    Varolun sağolun ama topicte kalın lütfen.
    YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Sayın Sasa500, Allah senden razı olsun. Senden ve senin benden hiçbir menfaatinin olmadığını biliyorum.
    Senin Kente aşkını da bu topiğin gerçek duayeni Sn Nana, SnAta360 SnGökays, Cefaks vb tüm duayenler gibi senden önerilerinden KY olarak çok faydalandım ve Allah herkese daha iyisini nasip etsin iyi de kazanç elde ettim.Bu kazancımı yine Kente ve borsaya yönlendirecem. Yükselecek düşecek bunu topiğin siz duayenleri, yatırım tavsiyesi olmadan ama çok güzel bilgilendirdiniz.
    Varolun sağolun ama topicte kalın lütfen.
    YTD.
    sn. SASA düz adam..

Düz adamlar iyidir.. Sağolsun..
    Sayın SASA eşeği yemlerdir, çıksın gelsin daha yürünecek yol var inş.
    YTD

8.  Alıntı Originally Posted by Dr baz Yazıyı Oku
    Guzel ve mantikli cevap..
    Ama ayni fikirde degilim.
    Bence spk kent hisesini borsada istemiyor.
    Son donemde okadar hise yururken sadce kent caza aldi.
    Yani negatif ayrimcilik var.
    Ayrica borsanin endegerli 2 sirketi olmasi ni spk bence haz medemiyor.
    Benim kaygim patron buna boyun egecekmi..
    Egmeyecekmi..
    Eger egerse..
    Gecmis olsun.
    Yok egmez se bende kentin iyi bir firma oldugu kanatindeyim...

Sayfa 487/634 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •