Sayfa 490/634 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 5067 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Yanin demem oki.
    Ben sirket kottan cikacak bizi kazikladi demiyorum

Spk karariyla artik boyle bir ihtimal (kottan cikma)var diyor..
    Ben degil spk diyor..
    Sana 3 ay muhted.
    1..Ya halka acukligini artir...
    2. ya alt lige git..
    3..ya kotan cik..

Ya ben kimimki benim lafim gecsin bi kottan cikma dir tutdurmusun diyorsunuz..
    Spk diyor dostlar.
    Bana yuklenmeyin.
    Benim dedigim bu spk kararinina cevabini vermeden sirletin hiselrine ucacak kacak demenin bi anlami olmadigi uzerine.

E artik pes bunuda art niyet diye algilayacak saniz .
    Yapacak bisey ok.
    Elinizden hiseyi alacak degilim.
    Vesselam

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by BABACAN_74 Yazıyı Oku
    Dostum bilgilendirici cevabin icin tesekkur ederim..
    Benim amacimda tartismak degil.
    Bana karsi kufur kulaninca bende kendimi savundum..
    Öncelikle;
    Bende hiseyi takipediyorum uzun zamandir burda yzilan tum dusunceleri okudum..

Gelelim sana katilip katilmadigima.
    Katilmiyorum cok gerekli birde sebebim var...
    Ben tum yazilarimda kent kotan cikma karari alirmi dedim..
    Patron isteyerek cikar demdim ...

Tabiki sirketin bizi dolandirmaya niyeti yok ..ama ya spk
    Benim bu süphelerim oyun oynanirken kuralari degistiren spk yuzu den sirketin buna zorlandigini soyluyorum.
    spk halka acikligi degistirek.

Sirketi bu yola surukledi.
    Ben sirket bizi kaziklayacak kottan cikacak hic demedim

Spk karari sonrasi
    Spk diyor ki
    Kotan cikma hakin var istersen kulllan..
    Yada kendine ortak al.
    Yada tekrar alt lige cik.

Yoksa sirket isteyerek kendisinin cikma isteyecegini ben dusunmuyorum..
    Ama spk buna zorluyor onu buna itiyor.

Ben ustun basa basa
    Bayram degil seyran degil spk bu karari alarak neden kenti tam da sermaye artirimina izi verdikten sonra bu kari aldi Diyorum..

Biraz karisik oldu ama benim kastim sirketin cikma istedigi ve oyunlar etigi degil..

Şartalarin cikmaya zorladigini spk iste keser iste sapi dedigini kast ediyorum..
    Tum yazilarim bunun ustune ..
    Patron spk boyun egip cikacakmi???
    (kendinin cikma istedigi dusnmuyorum senle ayni fikirdeyim cikma istedi olsa ne sermaye artirim yapar ne baska islere girerdi)

Şirketi zorlayarak cikma karai aldira bilirler .bu artik sirketin kaderini belirleyecek en onemli olay.
    Saygilarimla.
    SPK ,Sadece Kent için pazar değişikliği almadı ki.Benzeri durumda bir çok şirket var..
    Peki.Kent Şirketini yönetenlerin ,Borsa da hangi Pazarda olmak-Kalmak umurunda mı.??.
    SPK ,Borsada kalacaksanız halka açıklığınız illla % bilmem kaç olmalı,Yoksa atarım,demiyor ki...
    Şirket/Hisseler Alt pazarda kalmaya,Parası olan da hisse alıp satmaya devam eder,gider..Bu kadar basit..Gerisi boş muhabbet..

3. Can alici nokta bi iste.
    Sirket senin dedigin bu kararlar almak umrunda mi degilmi.konusu sirketin şu anki fiyatlamsi ile ilerki fiyatlamsini belirleycek.

Şirketin umrunda degil ama benim ve yatirim yapanlarin umrunda.
    Sirket hangi karari alacak bu karai almasi ile asil film baslayacak..

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    SPK ,Sadece Kent için pazar değişikliği almadı ki.Benzeri durumda bir çok şirket var..
    Peki.Kent Şirketini yönetenlerin ,Borsa da hangi Pazarda olmak-Kalmak umurunda mı.??.
    SPK ,Borsada kalacaksanız halka açıklığınız illla % bilmem kaç olmalı,Yoksa atarım,demiyor ki...
    Şirket/Hisseler Alt pazarda kalmaya,Parası olan da hisse alıp satmaya devam eder,gider..Bu kadar basit..Gerisi boş muhabbet..
    SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Dostum bu kouya kafa yoruyosun belli ki..
    Sen ce bu son donemdeki hisse fiyatlarindaki dusmenin sebebi nedir..
    Senin aciklamandaki gibi alt pazar ar gider olur biterle aciklaya bilirmiyiz..

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku

Uzun süredir forumu uzaktan takip ediyorum.

Ama inanın bugün yorulduğum kadar hiç yorulmadım yorumları okurken.

Sayın babacan Hocam gerçekten insanı yoruyorsunuz. Yazdığınız yazılar o kadar uzun ki başı ile sonu birbirini tutmuyor sonuna yaklaştıkça konu dağılıyor. Sürekli başta kottan çıkar mı dediniz ki başkasına gazladınız almak için milleti dediniz ama sizde kottan çıkacakmış gibi gazlama yaptınız. Sonrada ben demiyorum spk diyor dediniz.

Allah aşkına yeter şu kottan çıkma lafını helede ben demiyorum spk diyor lafını bi bırakın. Hatta bi ara verin forum bi rahatlasın lütfen.

6. Hakllisin .dostum yazilarim daginik oldu.
    Yazmaya Ara vermeliyim .
    Kufur edene de bikac kelam et sen daha objektif olurdu.
    Cunku Benim dengemi o bozdu.
    Selametle.
     Alıntı Originally Posted by kimyager_06 Yazıyı Oku
    Uzun süredir forumu uzaktan takip ediyorum.

Ama inanın bugün yorulduğum kadar hiç yorulmadım yorumları okurken.

Sayın babacan Hocam gerçekten insanı yoruyorsunuz. Yazdığınız yazılar o kadar uzun ki başı ile sonu birbirini tutmuyor sonuna yaklaştıkça konu dağılıyor. Sürekli başta kottan çıkar mı dediniz ki başkasına gazladınız almak için milleti dediniz ama sizde kottan çıkacakmış gibi gazlama yaptınız. Sonrada ben demiyorum spk diyor dediniz.

Allah aşkına yeter şu kottan çıkma lafını helede ben demiyorum spk diyor lafını bi bırakın. Hatta bi ara verin forum bi rahatlasın lütfen.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Can alici nokta bi iste.
    Sirket senin dedigin bu kararlar almak umrunda mi degilmi.konusu sirketin şu anki fiyatlamsi ile ilerki fiyatlamsini belirleycek.

Şirketin umrunda degil ama benim ve yatirim yapanlarin umrunda.
    Sirket hangi karari alacak bu karai almasi ile asil film baslayacak..

Hah.Sorunuzun cevabını da kendiniz vermişsiniz zaten... Bence;Ne sizin için,Ne de SPK nin kararları için, bu 3 ay içinde şirket kılını bile kıpırdatmaz..Film zaten Bedelli kararı açıkladığı gün , Hissenin Tavan Tavan gitmesi ve 1.Lot 4000 olması ile başladı ve yarın 30 Eylül 2020 de biter...
    Burada asıl önemli olan;sizin kendi planlarıniz,yapacaklarınız,.. Şirket,Sizi bizi değil,Kendi çıkarları için çalışır, hareket eder..Halk pazarı, mahalle pazarı, sosyete pazarı vs işleri , onların umrumda olmaz,bence...

Hakllisin .dostum yazilarim daginik oldu.
    Yazmaya Ara vermeliyim .
    Kufur edene de bikac kelam et sen daha objektif olurdu.
    Cunku Benim dengemi o bozdu.
    Selametle.

Küfür olayını da kesinlikle doğru bulmuyorum. Sayın sasa nın da buraya çok katkısı oldu ama keşke küfür olmasaydı o konuda haklısınız.

Lütfen artık daha fazla gerilmeden önümüze bakalım. Daha 3 ay var kim öle kim kala. Değerli üstatlar gelecek ile ilgili görüşlerini paylaşırlarsa memnun olurum.

Sayfa 490/634 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •