Sayfa 491/634 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 5068 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Hah.Sorunuzun cevabını da kendiniz vermişsiniz zaten... Bence;Ne sizin için,Ne de SPK nin kararları için, bu 3 ay içinde şirket kılını bile kıpırdatmaz..Film zaten Bedelli kararı açıkladığı gün , Hissenin Tavan Tavan gitmesi ve 1.Lot 4000 olması ile başladı ve yarın 30 Eylül 2020 de biter...
    Burada asıl önemli olan;sizin kendi planlarıniz,yapacaklarınız,.. Şirket,Sizi bizi değil,Kendi çıkarları için çalışır, hareket eder..Halk pazarı, mahalle pazarı, sosyete pazarı vs işleri , onların umrumda olmaz,bence...
    topicde kalite iyice düşmüş takip edilmez kafa şişirici bir hal almış. tutturmuşsunuz kottan cıkma 30 kere farklı ama aynı düşünce tarzında kottan cıkma demişsiniz ebnce kısa ve öz yazın coğu yazıların yarısını okumadım

Hisse c grubuna alındıgında patronlar nasıl hareket ettıyse o şekilde hareket edecektir. sayın sasa500 de kottan cıkmayı hep söylemişti ama ben kottan cıkaağını sanmıyorum 1ekim itibari ile sadece tek seans işlemi sonlanacak diğer açığa satış olsun kbrüt takas olsun son tarih Tedbirlerin uygulanacağı son tarih 30/11/2020'dir.

2. Burada asıl olay bana göre
    Kar veya zarar durumunda olalım kol kesip ayrılmalı yoksa devammı etmeli karar kişiyi bağlar
    Diğer yandan hatırı sayılır şekilde günlük kaybım kendime göre devam ediyor
    Nihayetinde emekli bir çalışanım
    Ama her zaman aklımdaki ben ne kaybediyorsam ama 10 ama 100 katını onlarda kaybediyor
    Şöyle düşünebilirsiniz maliyeti düşük ve ya 0 olabilir göz göre göre siz elinizdeki bu kazancın örneğin 1000 lirası al kardeşim istemiyorum demez diye düşünüyorum
    O nedenle bir zamanlar aslan çimento bölünmesinde ve öncesinde çok iyi bir kazançtan çok içeri girmiştim ama 7-8 ay sonra zararı geçip 100/100 kar ile ayrıldım aynı şekilde bu hikaye buradada bitmeyecektir kim nederse desin
    İyi akşamlar dilerim

3. Evet sayin abim size katiliyorum.kol kesme veya devam etme karari insanlari baglar.
    Imza atarim.
    Filmin burda bitmesini bende istemiyorum benim de az cok yatirimim var.

Alıntı Originally Posted by Berata Yazıyı Oku
    Burada asıl olay bana göre
    Kar veya zarar durumunda olalım kol kesip ayrılmalı yoksa devammı etmeli karar kişiyi bağlar
    Diğer yandan hatırı sayılır şekilde günlük kaybım kendime göre devam ediyor
    Nihayetinde emekli bir çalışanım
    Ama her zaman aklımdaki ben ne kaybediyorsam ama 10 ama 100 katını onlarda kaybediyor
    Şöyle düşünebilirsiniz maliyeti düşük ve ya 0 olabilir göz göre göre siz elinizdeki bu kazancın örneğin 1000 lirası al kardeşim istemiyorum demez diye düşünüyorum
    O nedenle bir zamanlar aslan çimento bölünmesinde ve öncesinde çok iyi bir kazançtan çok içeri girmiştim ama 7-8 ay sonra zararı geçip 100/100 kar ile ayrıldım aynı şekilde bu hikaye buradada bitmeyecektir kim nederse desin
    İyi akşamlar dilerim
    SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sabah taban açarsa hisseler peynir ekmek gibi gider. Bakalım spek ne yapacak.
    Malı satacak mi? Satanların hisselerini Toplayacak mi? Benim tahminim toplayacağı yönünde...
    274TL den 550 TL ye kadar tekrar bir yükseliş yapabilirler...

5. Ne kadar boş muhabbet olmuş böyle! Sanırım kendileri beyefendi, BABAcan yazdığı için, emeğinize ve yaşadığınız üstelik de yaşattığınız strese yazık. Bu kadar fedakarlık, çırpınma ve bu aşırı iyi niyet karşısında hayranlıkla okuyorum yazdıklarınızı. Bu nasıl bir vakti bolluk ve enerjidir ki saatlerinizi, yüzlerce kelimenizi sarf etmişsiniz hem de sırf bizim iyiliğimiz için. Tüh, nasıl ödesek bu iyiliklerin karşılığını, bilemedim şimdi. Yani düşünüyorum da kaç kişi kaldı günümüzde böyle karşılıksız emek harcayan hem de hiç ama hiç tanımadığı insanlara? Çok kutsal biri olsanız gerek.
    KENT mi? Evet, fiili dolaşım oranı gerçekten az. Tıpkı diğer yabancı şirketler gibi, değil mi? Yani ben de olsam yabancı ülkede olan şirketimin riskini düşük tutmak isterim. Olur ya, iki ülke arasında sorun çıkabilir, uluslararası anlaşmalar değişebilir vs. vs. vs.
    Peki ben yabancı bir şirket olarak niçin o ülkenin borsasında yer alırım ve durduk yere niçin bulunduğum borsadan çıkmak isteyeyim? Yazdıklarınız çok mantıksız, saçmalığın daniskası hatta. Rabbim sizdeki o güzel aklı bizlere de bahşetmiş çok şükür. Ben olsam, ki ben yaptıklarınızı zaten yapmazdım, kırıntıları kalan son haysiyetimi de alıp sessizce giderdim forumdan. Ama tabii, sizin tercihiniz ve öncelikleriniz farklıysa ne ala!
    Saygılarımla
    Herkes aklını pazara çıkarmış, yine kendi aklını almış.

6.  Alıntı Originally Posted by forbidden Yazıyı Oku
    Ne kadar boş muhabbet olmuş böyle! Sanırım kendileri beyefendi, BABAcan yazdığı için, emeğinize ve yaşadığınız üstelik de yaşattığınız strese yazık. Bu kadar fedakarlık, çırpınma ve bu aşırı iyi niyet karşısında hayranlıkla okuyorum yazdıklarınızı. Bu nasıl bir vakti bolluk ve enerjidir ki saatlerinizi, yüzlerce kelimenizi sarf etmişsiniz hem de sırf bizim iyiliğimiz için. Tüh, nasıl ödesek bu iyiliklerin karşılığını, bilemedim şimdi. Yani düşünüyorum da kaç kişi kaldı günümüzde böyle karşılıksız emek harcayan hem de hiç ama hiç tanımadığı insanlara? Çok kutsal biri olsanız gerek.
    KENT mi? Evet, fiili dolaşım oranı gerçekten az. Tıpkı diğer yabancı şirketler gibi, değil mi? Yani ben de olsam yabancı ülkede olan şirketimin riskini düşük tutmak isterim. Olur ya, iki ülke arasında sorun çıkabilir, uluslararası anlaşmalar değişebilir vs. vs. vs.
    Peki ben yabancı bir şirket olarak niçin o ülkenin borsasında yer alırım ve durduk yere niçin bulunduğum borsadan çıkmak isteyeyim? Yazdıklarınız çok mantıksız, saçmalığın daniskası hatta. Rabbim sizdeki o güzel aklı bizlere de bahşetmiş çok şükür. Ben olsam, ki ben yaptıklarınızı zaten yapmazdım, kırıntıları kalan son haysiyetimi de alıp sessizce giderdim forumdan. Ama tabii, sizin tercihiniz ve öncelikleriniz farklıysa ne ala!
    Saygılarımla
    Altına imzamı atarım,
    NAMIK KEMAL DİYOR Kİ ;
    bU HİSSE 2650 TL GÖRDÜĞÜNDE YİNE AKBABALAR ÜŞÜSÜP 3 TANE TÜPRAŞ EDİYOR KENT YATIRIMCISI SÖYLE BÖYLE ABDAL DİYORDU. 1850 TL DÜŞTÜGÜNDE BİRİLERİ BU KAĞIT BURADAN DÖNMELİ DEMİŞTİ VE O BİRİLERİ DİYOR Kİ, BU KAĞIT BURADAN DÖNECEK ARKADAŞLAR! YAŞADIĞINIZ STRESS BİTECEK ,
    ispanyada dünkü vaka sayısı 9906 büyükşehirlerde kısıtlamalar başlıyor 2. DALĞA GELİYOR VE BU GIDA ŞİRKETLERİNE POZİTİF YANSIYACAK. HEPİNİZ ALLAHA EMANETSİNİZ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,387
    kimse kısa vade düşünmesin bekleyin şirketin karlılığına ve yeni fabrikaya odaklanın zarar zamanla çıkar
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

8.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    kimse kısa vade düşünmesin bekleyin şirketin karlılığına ve yeni fabrikaya odaklanın zarar zamanla çıkar
    aynenn..

bugün itibariyle
    _ 3.dönem Bilanço verileri kapanıyor..
    _ diğer tedbirlere devam olmakla birlikte TEK FİYAT SON BULUYOR..

09:55 SEANSIN İŞLEMLERİ ŞÖYLE;

_ alışta 5.783 lot 291,65 ortalama fiyatla bekliyor, satışta SADECE 930 LOT 327,04 fiyatla bekliyor..
    _ +%1,05 artı ile 307 açılış fiyatından gerçekleşen işlem 1.662 lot..

görünen O ki, "ortaklar bu fiyattan mal veren yok daha fazla..

O kadar tedbir, kar satışı vs den sonra Yeni dönemin çözülme başlangıcında oluruz inşallah..

YTD

Sayfa 491/634 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •