Sayfa 416/634 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon
Arama sonucu : 5066 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

3843 emir ve 67872 ile tavanda

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2. Mavi ne ayaksın sen bundan 2-3 hafta önce karaliyordun Kenti. Banada çok aldın tutusuyonmu demiştin. Tutusmadim geçirdim dibine kadar. Senin gibi uckagitcilari görünce insanın midesi bulaniyor. İnsanda şeref olur hisseleri satınca kotule alınca övgüler düz.

3. Kent in sermaye beklentisi de bitti şimdi niye tavan gidiyor acaba ?????

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Kent in sermaye beklentisi de bitti şimdi niye tavan gidiyor acaba ?????
    Canı sıkılmış yürüyüşe çıkmış Kent bu sağı solu belli olmaz...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

5.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Kent in sermaye beklentisi de bitti şimdi niye tavan gidiyor acaba ?????
    Sen borsayı çok yanlış anlamışsın. Bir örnek.
    Kent 2600 olmadan önce herkes diyordu ki keşke 300 iken alsaydım, korkmasaydım. Şimdi ne oldu şirket bölündü 300 oldu. Millet de almak istiyor. Niye çünkü yol belli. Şirket borçlu değil yatırım yapıyor. Rekor kar açıklıyor. Rta dan fazla kar etti bu şirket ikinci 6 ay da biliyor musun?

6. Daha öncede yazmıştım. Bölünmenin ihraçcısı yapı kredi dünkü rüçhan akd incelenirse yapı kredi takip edilmeli ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by Dr baz Yazıyı Oku
    Daha öncede yazmıştım. Bölünmenin ihraçcısı yapı kredi dünkü rüçhan akd incelenirse yapı kredi takip edilmeli ytd.
    Yapıkredi 1100 lot ruchan almış, egerki bugun yarın satım olmazsa yanlış anlasılma olmasın ama beklentiler yükselebilir. mesela yakı kredi enden ruchan toplasın? satmak yerine neden topluyor?
    Cevap belli aslında ama çözümleme için erken :D
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,382
    günaydın son bir ayda üç kilo almışım sebebi ise evde kent şeker stokladım ara sıra hap gibi atıyorum hem şekerim düşmüyor hem de kent düşmüyor ama kilo aldım kiloların fazlasını atmak için hamama gittim terledim çıkarken tellak elime kentr diye bişi tutuşturdu aldığın kilolar dursun kenarda selfi çektir instagramda paylaş dedi gelecek sene torunun olabilir dedi dedim tellak sen bu işi nerden biliyorusun abi dedi sen bilsen bizde ne bilgiler var ) dedim tamam başka bilgi verme bu sefer yüreğim kaldırmaz
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Sayfa 416/634 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •