Sayfa 521/634 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 5067 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Bedelliden elde edilen fonun harcandığı yatırım kalemlerine ilişkin açıklama KAP'ta yer aldı. Özellikle "ambalajlama" yatırımının üretim maliyetini azaltan bir yatırım kalemi olacağını düşünüyorum. Böyle olursa karlılığı artabilir bence. YTD.
    Karda sikinti yok...
    Sikinti cezalari.
    O aralik 1 de bitince bu sefer mevzuat sorunu var

2021 kadar cozulurse hareket baslar kanimca..

Bilinmezler fazla oldugundan hissede hareket zor.

bilancoda %500
    Kar alan nadir firmalardan dusuk hacimle tek tavan yapip durdu..
    Aralik kader ayi..
    Ytd

Alıntı Originally Posted by BABACAN_74 Yazıyı Oku
    Karda sikinti yok...
    Sikinti cezalari.
    O aralik 1 de bitince bu sefer mevzuat sorunu var

2021 kadar cozulurse hareket baslar kanimca..

Bilinmezler fazla oldugundan hissede hareket zor.

bilancoda %500
    Kar alan nadir firmalardan dusuk hacimle tek tavan yapip durdu..
    Aralik kader ayi..
    Ytd
    Çimentaşın yabancı hakim ortağı gibi seneye bakarız diyerek POİPte kalabilir.Duruma göre (haberlerle) HACİM OLUŞUNCA peyderpey dolaşım payını yükseltir. Mi acaba? Cezaları alan alana.SPKnın ceza masasında 2021 e kadar uzayan cezalı çok hisse senedi var. Kentimiz yalnız değil. İyimser kal iyi ol, derler ya. Hayırlısı. YTD.

3. Büyük gayretle hisse 300 altı kapattı haftayı.
    Yatırım ilişkileri ile " emir iptal tedbiri" için dialoga girdim biz takip etmiyoruz. Bist ve Spk bileceği iş yanıtını verdiler. Anlamamazlıktan geliyorlar. Benim sorduğum ana ortak ve kent durumdan haberdar mı? Bu işle alakalı adım atıyor mu? Sanırım Spk'dan bilgi talep etmem gerekecek. Buradan paylaşırım kayda değer bir bilgi alırsam.
    Bakın t.kuru'ya tedbir uygulanmıyor diye diye tüm tedbirleri uygulattınız adamlara. AMA emir iptal tedbiri ile beraber paket halinde geldi. Bize verdikleri tedbirlerden ders almış olabilirler.

Alıntı Originally Posted by Litlle Yazıyı Oku
    Büyük gayretle hisse 300 altı kapattı haftayı.
    Yatırım ilişkileri ile " emir iptal tedbiri" için dialoga girdim biz takip etmiyoruz. Bist ve Spk bileceği iş yanıtını verdiler. Anlamamazlıktan geliyorlar. Benim sorduğum ana ortak ve kent durumdan haberdar mı? Bu işle alakalı adım atıyor mu? Sanırım Spk'dan bilgi talep etmem gerekecek. Buradan paylaşırım kayda değer bir bilgi alırsam.
    Bakın t.kuru'ya tedbir uygulanmıyor diye diye tüm tedbirleri uygulattınız adamlara. AMA emir iptal tedbiri ile beraber paket halinde geldi. Bize verdikleri tedbirlerden ders almış olabilirler.
    Şirket anasözleşmesine bakmak lazım bence.Buna göre, denetim kurulu (komitesi) ortakların talep ve şikayetlerini sır sayılmaması kaydıyla incelemek ve ortağa bilgi vermek durumundadır diye aklımda kalmış ama bir bakarım. Yine de bana göre pek dillendirmek istemiyorlar ve işlem yapacakları zaman Kap'ta yayınlamayı tercih edebilirler.Bekleyelim görelim, tedbir tedbirli olmayı sağlayabilir.Ortam dalgalı boğalar piyasaya hakim endekste. YTD.

5. Biraz hareket başlasın artık 15 gün kaldı

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Mgus Yazıyı Oku
    Şirket anasözleşmesine bakmak lazım bence.Buna göre, denetim kurulu (komitesi) ortakların talep ve şikayetlerini sır sayılmaması kaydıyla incelemek ve ortağa bilgi vermek durumundadır diye aklımda kalmış ama bir bakarım. Yine de bana göre pek dillendirmek istemiyorlar ve işlem yapacakları zaman Kap'ta yayınlamayı tercih edebilirler.Bekleyelim görelim, tedbir tedbirli olmayı sağlayabilir.Ortam dalgalı boğalar piyasaya hakim endekste. YTD.
    Ben şirket sırlarını istemiyorum. İstediğim hareketlilik sizin takibinizde mi? Anormal hareketler izliyoruz, siz yatırımcılarınızı ne kadar kolluyorsunuz? Ama gelen cevap hisse hareketlerini kademeleri bizim kontrolümüz ve takibimiz mümkün değil. Önceki pazar payı ile ilgili mailime de, paylaşacağım bilgiler yatırım tavsiyesi olarak alınabilir diyerek geçiştiriliyorlar. Zaten yasal zorunluluk olmasa bana cevap dahi vermez. Zorunluluk bulunduğu için dönüyor ama tabi gaz alıyorlar. Pekte ehil kişiler cevaplıyora benzemiyor. O da biraz can sıkıcı.

Alıntı Originally Posted by Litlle Yazıyı Oku
    Ben şirket sırlarını istemiyorum. İstediğim hareketlilik sizin takibinizde mi? Anormal hareketler izliyoruz, siz yatırımcılarınızı ne kadar kolluyorsunuz? Ama gelen cevap hisse hareketlerini kademeleri bizim kontrolümüz ve takibimiz mümkün değil. Önceki pazar payı ile ilgili mailime de, paylaşacağım bilgiler yatırım tavsiyesi olarak alınabilir diyerek geçiştiriliyorlar. Zaten yasal zorunluluk olmasa bana cevap dahi vermez. Zorunluluk bulunduğu için dönüyor ama tabi gaz alıyorlar. Pekte ehil kişiler cevaplıyora benzemiyor. O da biraz can sıkıcı.

Şirket Anasözleşmesi Ticaret Kanununa (Anonim Şirket hükümlerine) ve SPK mevzuatına yollama yapmış.
    Yatırımcı ilişkileri bölümü aslında çok önemli Kurumsal Yönetim birimi.Ama boş geçliyor olabilir. Halbuki yatırım uzmanı bu görevleri yapmalı. Hisseye baktığımda 280in altına pek inmedi ama üstünde gşt-gel yapıyor.Bana göre tabanı yükseltiyor olabilir. Bir haber de bekleniyor olabilir bilemiyorum. YTD.

Bedelli yaptı dolaşımdaki pay artti ama aynı saatlikte flama var 342 hedefli
    Saat 14.06

Borsada fiyat yoktur,trend vardır.
    Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 521/634 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •