Sayfa 33/115 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Arama sonucu : 918 madde; 257 - 264 arası.

Konu: PEKGY Peker Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by JOSEF DE SOUZA Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu hisssede suat olgun yigeni osman hacıoğlu ayı ferhan işlem yapıyo hisse 20 ye cıktı malı pazarladılar şimdi taban oluyor olay budur. hissenin herhangi bir ederi yoktur. 2 liraya bile alıcı gelmez.

Defter değeri 13.34 TL ve 9 aylıkta 30 milyon sermayeye 87 milyon kar getiren hisse için mi diyorsun,yoksa başka hisseye yazacağın yorumu buraya yanlışlıkla mı yazdın????????

2. Takas paylaşabilecek varmı arkadaşlar kim satıyor hacim çok yüksek

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 5'in altına düşmezse ayıp olur...

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Selam arkadaşlar.Halka arz da almayı düşünmüştüm ama nasip olmamıştı,nasip bugüneymiş.Aldığım hisseleri düşürmekle meşhurumdur.İnşallah bu böyle olmaz diyeyim ama,inanmıyorum kötü kaderimin düzeleceğine....

.Bu kadar işlem hacmi hayra alamet mi,pek içaçıcı değil gibi ama...inşallah maşallah...sonuçta verileri güzel olan bir hisse...Anlamadığım % 150 ye yakın bedelsiz vereceğini ilan ediyor,hisse geri geliyor,ilginç...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Fıvıgıggoh

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu arada yarın kesin brüt takas,açığa satış,alış yasakları gelecektir...Bugün bu kadar devre kestirdiklerine göre...bazı hisselerde bu durum iyi oluyor,inşallah buna da olur...

Alıntı Originally Posted by Batırık 67 Yazıyı Oku
    Defter değeri 13.34 TL ve 9 aylıkta 30 milyon sermayeye 87 milyon kar getiren hisse için mi diyorsun,yoksa başka hisseye yazacağın yorumu buraya yanlışlıkla mı yazdın????????

aynen............................

Ogogohşjı

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 33/115 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •