Sayfa 302/425 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon
Arama sonucu : 3393 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by Architect Yazıyı Oku
    Sağolasın ortak.

2. Suna Kıraç ALS gibi çok kötü bir hastalık ile uzun yıllar mücadele etti çok acı çektiği den eminim ne kadar zengin olsanız da acıdan kaçmıyor çoğu zaman insan.

Kendisine ve evlatlık kızına sabır dilerim...Başları sağ olsun...

İnan beye çok kırgın ve kızgın olduğumdan içimden gelmedi ama yinede onun da başı sağ olsun...

Normalde böyle bir acılı günde bunlar söylenmez ama yıllardır benzer bir hastalıkta olduğumdan çok canımı yaktınız bunu bilmenizi isterim...

Yİ Neslihan hanımla çok konuştuk maliyeti kötü yönetiyorsunuz, yüksek maliyet ten borçlanıp örtülü kar transferi bunlar artık bıktırdı ölüm var... Değmez...

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

3. Londra borsasindan cikartmislar, bizde de endeks 100 den ciktik sukur... 92 alti kapanista en az 10 kademe asagi gelir gibi, 3.02 uzeri her kapanis guzel... Ak Yatirim gene kaleye gecmis... Ne olacak bu bizim halimiz?...

#KARSN #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...09211521532927
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

4. Bir de grafik birakayim buraya,... 3.06 uzerine atmamiz sart...

YTD.....
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

5. Dow ne ise birebir bizde de o... 96-97 debeleniyor ama bu sartlarda genede iyi duruyor Allah icin... (dilimi isirayim)...

YTD...

6. karsan.jpg

3.06 üzerine atmak şart değil. hala hareket nizami.

7.  Alıntı Originally Posted by Architect Yazıyı Oku
    Dow ne ise birebir bizde de o... 96-97 debeleniyor ama bu sartlarda genede iyi duruyor Allah icin... (dilimi isirayim)...

YTD...
    Valla ortak kale gibi kağıt. 2 haftadır dikkat ediyorum endeks düşse bile ayakta kalıyor. Tamam güldürecek artış yok ama -%1 kapattığını bile görmedim. Aynen dilimizi ısıralım
    Bu arada algıda seçicilik mi yapıyorum bilmiyorum ama dışarıda çok fazla Karsan minibüsü görmeye başladım. ABD posta servisi ihalesinden bir olumlu haber gelirse var ya şirketin önünü kimse alamaz hele şu ortamda saçma sağan şirketlerin tavan tavan gittiğini düşünürsek. Bana çok güven veriyor bu şirket. Bakalım yılbaşına kadar işin rengi belli olur diye düşünüyorum.

8. sıkıntılı yerler 2,95 2,94

Sayfa 302/425 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •