Sayfa 84/425 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 3393 madde; 665 - 672 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1.  Alıntı Originally Posted by severalyears Yazıyı Oku
    https://www.trucks.com/2018/03/09/us...ototypes-vote/

burada amerikan posta servisi kamyonet ihalesi prototipleri ve genel oylama var. karsan şu anda 3. sırada görünüyor. oy verin belki bi işe yarar
    New York taksi ihalesinde en beğenilen prototip olmuştu ama sonuç mâlûm...
    İnşââllâh kazanırız.

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Hadi hayırlı olsun teşvikler bu hafta açıklanıyor inşallah..(Y.t.d)

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Bu ekonomiyi canlandırmak için yapılan bir çalışma belirli sektörler destekleniyor burda bize teşvik cikicagini beklemek yanıltıcı olabilir çünkü otomotiv sektörü yok gibi ancak ülke adına dev bir işin altına girmiş bir şirkete bu iş için devletin destek olacağı aşikar hele şu ceo bir atansin şirket kurulsun ben kısa vadede 20-30 kuruş primlerin bize en azından bana bişey katicagini sanmıyorum çünkü aldığımız sattığımız ne kadar ki ama uzun vadede bir sıkıntı çıkmazsa işler yolunda giderse 3-4 sene sonra bir Tofaş gibi bir froto gibi olacağımıza hiç şüphem yok

4.  Alıntı Originally Posted by arusa06 Yazıyı Oku
    Bu ekonomiyi canlandırmak için yapılan bir çalışma belirli sektörler destekleniyor burda bize teşvik cikicagini beklemek yanıltıcı olabilir çünkü otomotiv sektörü yok gibi ancak ülke adına dev bir işin altına girmiş bir şirkete bu iş için devletin destek olacağı aşikar hele şu ceo bir atansin şirket kurulsun ben kısa vadede 20-30 kuruş primlerin bize en azından bana bişey katicagini sanmıyorum çünkü aldığımız sattığımız ne kadar ki ama uzun vadede bir sıkıntı çıkmazsa işler yolunda giderse 3-4 sene sonra bir Tofaş gibi bir froto gibi olacağımıza hiç şüphem yok
    Birebir katiliyorum zaten amaclari kisada bu sekilde ky. biktirip buyuk resme odaklanmasini engellemek ama aradada al satlarla birilerini zengin etmek soyulan hep ky. 2.50den alir 2.30dan satar ama 2.16dan al desen begenmez...

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Süper teşvikler geliyor artık hızlandırın yerli oto işini yoksa prototip zora girer yetşmez 2019a gerçi karsanın elinde var hazır prototip

6. yerli oto işinde bugune kadar
    v1 conceptin gündeme gelnemiş olması ilginç değil mi?

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. V1 muhtemel ticari taksi olarak kullanılacak hazır prototip

8. Taksi maksi derken şemsiye yapıyor olmasın Bu herifler

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 84/425 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •