Sayfa 129/425 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 3399 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Pasta paylaşabilecek biri yok mu ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. arkadaşlar ben ana parayı çektim uzun zamandır sadece borsadan olan kazandığımla oynuyorum,buda yüzbinli değerler ben bile yeni bir şirket olan kok grubuna bozuluyorsam bu hisseden zarar edenleri tahmin edemiyorum.sayın inan kıraç bey ve koç grubu bana sempetik gelirdi ve haksızlık yapıldığını sanırdım.bu oyunlar varsa koç ve kıraçta demekki herşeyi hakediyorlar,bizimde küçük yatırımcı olarak tarafımızı seçmeliyiz bu grubun hisselerine güvenmemliyiz bizim güvenimizi kaybederlerse yani çoğunluğun bence hiçbir şansları olmaz...

3. kağıt 2 lira üstünde iken hedef 1.3* hatta 1.1* lar demiştim ama Erol Taş gibi taşladılar, dalga geçtiler. Şu hale bakın ki şimdi 1.1* fiyatı bu hafta görebilir. Herhalde bu saatten sonra Yerli yatırımcı kolay kolay borsaya girmez. Her defasında elinde ne var ne yok kaybediyor. Ocaklar sönüyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

4. öngörülebilirlik güzel bir şeyde, sadece buraya gelecek deyip gelince de bknz. demek bana çok akıllıca gelmiyor. Gerekçelenirse anlayabilirim sanıyorum,

5.  Alıntı Originally Posted by Derida Yazıyı Oku
    öngörülebilirlik güzel bir şeyde, sadece buraya gelecek deyip gelince de bknz. demek bana çok akıllıca gelmiyor. Gerekçelenirse anlayabilirim sanıyorum,
    Yerli otomobil hikayesinin uzun vadeli olması. 2.50 yi kıramaması. O zamanlar bu yüzden dönüş başladı demiştim.

6. teşekkür ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by Hakuro San Yazıyı Oku
    kağıt 2 lira üstünde iken hedef 1.3* hatta 1.1* lar demiştim ama Erol Taş gibi taşladılar, dalga geçtiler. Şu hale bakın ki şimdi 1.1* fiyatı bu hafta görebilir. Herhalde bu saatten sonra Yerli yatırımcı kolay kolay borsaya girmez. Her defasında elinde ne var ne yok kaybediyor. Ocaklar sönüyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Hakkını yememek lazım..senin yazına denk gelip 2 küsur dan almamıştım...
    Şimdi 1600lerden maliyetlendim..devam ediyoruz bakalım..ama niyeyse hiç güvenmiyorum bu hisseye

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hurriyette Emre ozpeynirci herşeyi açık seçik yazmış karsanın yerli otomobil de neden olmadığını vs okumanızı tavsiye ederim

Sayfa 129/425 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •