Sayfa 207/786 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon
Arama sonucu : 6288 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: LRSHO - Loras Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by berk06 Yazıyı Oku
    Kirif kardeş biraz takviye yapacaktık spek kardeş müsade etmedi...neyse olanlarla idare edeceğiz...biraz da viking var o bari yılbaşında b ye terfi olunca ikili dip yapsada biraz takviye yapsak bakarsın 1 vking 1 dyo yapar yaşar ların sağı solu belli olmaz....cmbtn bak ikili dip yaptı oda uzun süredir yatıyor onun da 5 yıldır fonda bekleyen arsa parası var süresi doldu belki dağıtırda ittifak alırız

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Berk kardesim yanlis anlama belki sana komik gelecek ama senin 2 li dip üstat gibi sihirli kelimelerin yuzunden ben istedigim adeti almadim dedim üstad falan yazinca dedim hersee girmiyim 2. Dip olablir diye dusundum!!! Hakkim helal olsun kolay gelsin

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ya siz şaka mısınız birisi tavandan bahseder biri % 200 bedelsiz verecek der insanları böyle beklentilere sürüklemeyin arkadaşlar olmaz değil her şey olur ama sonra çok büyük hayal kırıklığı oluyor

3. Bu arada Twitter'dan pirikaptan bu adamı takip edin çok güzel ittifak grafikleri yayınlıyor mal alamayan arkadaşlar Onun verdiği desteklerden mal alıp dirençlerden satıp trade edebilirler

4.  Alıntı Originally Posted by Çorba Yazıyı Oku
    Ya siz şaka mısınız birisi tavandan bahseder biri % 200 bedelsiz verecek der insanları böyle beklentilere sürüklemeyin arkadaşlar olmaz değil her şey olur ama sonra çok büyük hayal kırıklığı oluyor
    Bu satısdan seha yapı ya mı nakıt akısı olcak ITTFH a kımın cebı dolacak hısseye olumlu olcak gıbı formda yazılanlara gore..

E5603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kirif Yazıyı Oku
    Berk kardesim yanlis anlama belki sana komik gelecek ama senin 2 li dip üstat gibi sihirli kelimelerin yuzunden ben istedigim adeti almadim dedim üstad falan yazinca dedim hersee girmiyim 2. Dip olablir diye dusundum!!! Hakkim helal olsun kolay gelsin

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O Üstadların rütbelerin sökeceğim bende yeteri kadar alamadım ...aza şükretmeyen çoğu bulamaz...benden de helal olsun

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. hisse en son 24,10,2017 de açılış 2,49 en yüksek 2,54 kapanış 2,35 yapmış 2 aydır 2,41 i geçemedi yarın çok zorlu geçecek kanısındayım herkese hayırlı bol kazançlar

7.  Alıntı Originally Posted by HilmoCeko Yazıyı Oku

*

inşaat kısmı bir türlü kâra geçememişti, bu sefer işler düzelecek anlaşılan, haber süper bence, zaten dünkü depo haberi de hiç fiyatlanmadı kötü piyasa yüzünden, halbuki çok stratejik bir haberdi nedenini de yazmıştım gelen haber öncesinde, artık böyle haberler çok sık gelecek
    3. İstanbul ortaklığı haberi ve bu son gelen haberle birlikte inşaat kısmı da kâr yazarsa enteresan bir bilanço gelebilir, banka kredisi yerine ADESE'deki nakit kullanılarak banka borçları kapatılacak öyle anlaşılıyor, ADESE için kısa vadede nakit çıkışı gibi görünse de uzun vadede gayet iyi, grup içi akıllıca hamleler gibi geldi bana, o kadar da vizyonsuz adamlar değillermiş

8. buradan hareketle beklentim dahilinde olan stratejik ortaklık ilişkilerinin ilk emareleri gibi bir gelişme sezinliyorum, hadi hayırlısı bakalım

Sayfa 207/786 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •