Sayfa 17/170 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 1355 madde; 129 - 136 arası.

Konu: AYGAZ - Aygaz A.Ş.

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. 14 altına gelmeni bekliyorum...gelirsen ayrılamamak üzere sana nikah kıyacagım..

3.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    14 altına gelmeni bekliyorum...gelirsen ayrılamamak üzere sana nikah kıyacagım..
    nikah kıyma için alacaksan 14 ile 14.5 arasında bi fark yok...bende 16 lardayken 14.50 gelirse alırım dedim aldim...tuprs para basarken aygaz buralarda kalmaması lazım...

4.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    14 altına gelmeni bekliyorum...gelirsen ayrılamamak üzere sana nikah kıyacagım..
    İyi ve uygun fiyatlı malı biliyorsun sayın konkasor
    Ben dayanamadım, erken davranıp 14,80'lerden aldım. 14 altını görmeyecek gibi geldi, ama bakalım endeks düşüşe devam ederse belki görür...
    YTD

5. *yapı kredi yatırım, aygaz hedef fiyatını 17,3 tl'den 18,7 tl'ye yükseltti, tavsiye 'al'
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

6.  Alıntı Originally Posted by ferit Yazıyı Oku
    nikah kıyma için alacaksan 14 ile 14.5 arasında bi fark yok...bende 16 lardayken 14.50 gelirse alırım dedim aldim...tuprs para basarken aygaz buralarda kalmaması lazım...
    Aynen size katılıyorum, tahminlere göre TÜPRAŞ bu 9 aylıkta rekor kar açıklayacak deniyor, Aygaz neden olmasın?
    Sonuçta aynı kulvarda.

AYGAZ : 15.37
    Destekler : 14.98 - 15.27
    Dirençler : 15.57 - 15.86
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8. Sanki TÜPRAŞ'ın yüzde onu AYGAZ'ın değilmiş gibi.

Sayfa 17/170 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •