Sayfa 15/681 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 113 - 120 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. 2016 sonu itibarı ile olağanüstü yedekler 18 milyar tl oldu.sermayenin 4 katı.beklenen bir olağanüstü durum var.

bekleyende kazanır herhalde.atalar öyle demiş ata sözü bu yabana atılmaz.tekkeyi bekleyen çorbayı içer,bekleyen derviş muradına ermiş,sabırla koruk helva oluk vs vs vs.

artık teknik taktik temel analiz yok .taktik maktikte yok .nakit oldukça bam bam bam onlar düşünsün.

2. olağanüstü yedekler İSC ye yarar gerisi hava alır her zaman ki gibi

ISATR Solo 2017/9 Aylık NET DÖNEM KARI (ZARARI): 4.103.251.000 Yıllık Değ%:23

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Banka ya da sandık vermiş talimatı atamış dingilin birini o da utanmadan sıkılmadan fiyatı bir gün 10 krş arttırıyor ertesi gün 10 krş düşürüyor.Resmen İş bankasına gönül verip bu kağıdı almış olanlarla hem tşk geçiyor hem de eziyet ediyor

5. Bu sabah dingil 90 kuruş arttırmış
    Resmen dalga geçiyor
    Hem bizle hem de İş Bankasıyla
    Yönetim de öyle bakıyor

6. Borsada son dönemde hemen hemen üç perişan kız kardeş dışında bütün kağıtlar az ya da çok prim yaptı.İş Bankasının perişan kızkardeşleri olan Kurucu,İSATR ve İSBTR tertibi hisse senetleri hiç prim yapmayarak diğer kağıtlarla olan farklılıklarını açıkça ortaya koydular.Ne de olsa koskoca İş bankasının imtiyazlı kağıtları o kadar farkları olsun canım

7. farklı olmak kimi zaman iyi olabilir o yüzden buradayız hepimiz

8. sayın must 1955 işkurdan ümidi kesip iş b ye mi geçtiniz?)

Sayfa 15/681 İlkİlk ... 513141516172565115515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •