Sayfa 405/681 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Sadece az olduğu için isa’nın daha değerli olduğu savı doğru değil, hikayeleri farklı, olabilecekler farklı, hukuki durumları farklı.
    az olduğu için değerlidiri savunmuyorum.güzel bir haber geldiğinde alınabilecek en zor hissedir.sermayede yeri ve üzerinde iştirakleri olan bir kurucu hisse.temettü gelirleri sadece işkurun kısatlanmış gibi bir hava var ortada.3 grubunda kısıtlıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    anlatmak istediğim hangisinin daha değerli olduğu.
    sevgili marsli bir urun veya yatirim herkez alip satabiliyorken degerlidir

3.  Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    sevgili marsli bir urun veya yatirim herkez alip satabiliyorken degerlidir
    bu üç grup hissede alınıp satılmayacak üründür.o gözlen bakmak lazım şu andan itibaren...

4. hisselerine blokaj koyanlar en doğruyu yapanlardır...

5.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    az olduğu için değerlidiri savunmuyorum.güzel bir haber geldiğinde alınabilecek en zor hissedir.sermayede yeri ve üzerinde iştirakleri olan bir kurucu hisse.temettü gelirleri sadece işkurun kısatlanmış gibi bir hava var ortada.3 grubunda kısıtlıdır.
    Temettü geliri isku’da kısıtlı, diğerlerinin sermayedeki payları güdük kalmış durumda.

6.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Temettü geliri isku’da kısıtlı, diğerlerinin sermayedeki payları güdük kalmış durumda.
    onun içinmi 5,60 tl lik işctr 0,22 kuruş temettü alırken.57,000 tl lik işatr 15 tl temettü alıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    onun içinmi 5,60 tl lik işctr 0,22 kuruş temettü alırken.57,000 tl lik işatr 15 tl temettü alıyor.
    Bu çok düz mantık oldu. Bu mantıkla borsada başarılar.

İsa’nın değerli hale gelmesi için yönetimde temsil edilmesi şart diyim özetle.

8.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Bu çok düz mantık oldu. Bu mantıkla borsada başarılar.

İsa’nın değerli hale gelmesi için yönetimde temsil edilmesi şart diyim özetle.
    doğru.ama yönetim üyeliği haklarının neden elinden alındığını siz de ben de iyi biliyoruz sanıyorum.

Sayfa 405/681 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •