Sayfa 532/681 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

Yazmayayım yazmayayım dedım ama hakıkaten sız (cem,fabrıkatör,fıbonaccı) bardağı taşırdınız .Tamam kurucu değerlı hısse, buna hıç kuşku yok, ama kurucunun değerını göstermek ıçın A ve B ımtıyazlı hıselerıne bu kadar vurmak ve bunun üzerınden kurucunun değerını göstermek neyın kafasıdır, şu yaptığınız paylaşımları bır daha okuyun ayıptır ayıp ,sn fıbonaccı yazı paylaşmışsın dedığıne göre her şeyın cevabı o yazıda, çok güzel, ama yazı baştan aşağı kurucunun mağdurıyetınden bahsedıyor A ve B le ılgılı, Atatürk hısselerındekı oranlarından başka tek satır yok , hadı bunu kurucu topığıne atsan neyse, burası B topığı ve sana soran arkadaş B ıle ıglılı soruyor, ona cevaben bunu atıyorsun, üstüne üstlük attığın yazıda c hısselerı ıglılı sorun var ve bunun hazıneye devrı ıle ılgılı gündem var dıye anlaşılacak bır parağrafta var ,bu nedır ya ,nasıl bır saçmalıktır bu .sn Cem kurucuda bır yorumunu paylaşmış güya kurucuya getırılen kısıtlama hukuksuzmuş da A ve B ye getırılen kısıtlama hukuka uygunmuş, bu kadarına pes doğrusu ,bu yorumuda sn Fabrıkatör
    getırıp burda paylaşıyor ona da ayrıca esef edıyorum .Beyler bakın 3 hıssede tam 28 senedır mağdurdur ve hukuk yoluyla bu mağdurıyet 28 senedır gıderılememıştır, şımdı meclıs ve ıktıdar tarafından bu mağdurıyet hepsı ıçın ya gıderılecek yada hepsı ıçın gıderıleyemecektır.mesele bu kadar basıttır aynı gemının ıçındeyız hepımız, bunu unutmayın ve ona göre yorum yapın yapacaksanız yada yapmayın .Bıraz akıl ve mantık ya, çok şeymı bunlar....

2. Sayın ismail bey ,ne isatr ne isbtr bir kastımız yoktur.zaten elimdeki isbtr sayısını ve ne kadar süredir bende olduklarını bilseydiniz böyle tenkit etmezdiniz.sırf bu yüzden İSBTR nin İSKUR u geçmesi beni çoğu forumdaştan fazla sevindirir.

sizinde belirttiğiniz gibi aynı gemideyiz.bu yüzdende borsa genel topiği altında iş bankası imtiyazlı hisseler sayfasını oluşturdum.ancak fazla rağbet görmedi.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=30858&page=7

aynı gemide oldugumuza olan inancımdan dolayı sadece bahsettiğiniz iletimi değil ben tüm iletilerimi İSATR İSBTR ve İSKUR sayfasına atıyorum.
    saygılar

3.  Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Yazmayayım yazmayayım dedım ama hakıkaten sız (cem,fabrıkatör,fıbonaccı) bardağı taşırdınız .Tamam kurucu değerlı hısse, buna hıç kuşku yok, ama kurucunun değerını göstermek ıçın A ve B ımtıyazlı hıselerıne bu kadar vurmak ve bunun üzerınden kurucunun değerını göstermek neyın kafasıdır, şu yaptığınız paylaşımları bır daha okuyun ayıptır ayıp ,sn fıbonaccı yazı paylaşmışsın dedığıne göre her şeyın cevabı o yazıda, çok güzel, ama yazı baştan aşağı kurucunun mağdurıyetınden bahsedıyor A ve B le ılgılı, Atatürk hısselerındekı oranlarından başka tek satır yok , hadı bunu kurucu topığıne atsan neyse, burası B topığı ve sana soran arkadaş B ıle ıglılı soruyor, ona cevaben bunu atıyorsun, üstüne üstlük attığın yazıda c hısselerı ıglılı sorun var ve bunun hazıneye devrı ıle ılgılı gündem var dıye anlaşılacak bır parağrafta var ,bu nedır ya ,nasıl bır saçmalıktır bu .sn Cem kurucuda bır yorumunu paylaşmış güya kurucuya getırılen kısıtlama hukuksuzmuş da A ve B ye getırılen kısıtlama hukuka uygunmuş, bu kadarına pes doğrusu ,bu yorumuda sn Fabrıkatör
    getırıp burda paylaşıyor ona da ayrıca esef edıyorum .Beyler bakın 3 hıssede tam 28 senedır mağdurdur ve hukuk yoluyla bu mağdurıyet 28 senedır gıderılememıştır, şımdı meclıs ve ıktıdar tarafından bu mağdurıyet hepsı ıçın ya gıderılecek yada hepsı ıçın gıderıleyemecektır.mesele bu kadar basıttır aynı gemının ıçındeyız hepımız, bunu unutmayın ve ona göre yorum yapın yapacaksanız yada yapmayın .Bıraz akıl ve mantık ya, çok şeymı bunlar....
    Yukarıdaki paylaştığım metini bir kez daha atıyorum..
    Satır satır okuyun..
    A ve B deki mağduriyeti anlatıyor.
    AMAAA... A ve B deki mağduriyet ve matematiksel ilişki çok karışık.KURUCU gibi net olmadığı için mağduriyet kurucu üzerinden anlatılmaya çalışılıyor..
    Biraz sert yazmışsınız..Amacım sadece yardım etmek..
    Bende kasıt olsa burada neden bilgi ve kademe paylaşayım ki..
    3-5 arkadaş rica ediyorlar diye biraz karalıyoruz...Yoksa niye uğaraşayım..??
    Birde bunun haricinde varsa bir bilgi paylaşırsınız bizde yararlarınız..
    Ben hepsindeki mağduriyeti hep yazıyorum.AMA kurucu hissedarıyım..

Sert yazınızı Ramazan ayına veriyorum..
    Saygılar..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. 17.55

5. Kapanış

6. Borsaya ilk bu hisseyle başladım yeni bi yatırımcıyım çok bi bilgim yoktu bu forumu yaklaşık 6 aydır takip ediyorum sizlerin fibonacci fabrikatör marslı kwon şu an aklıma gelmeyen abilerin kardeşlerin sayesin de bir çok şey öğrendim 3500 maliyetli portföyüm de 16 tane bu hisseden var ilk başta hedefim 16000 liraydı sizin paylaşımlarınız ve anlattıklarınız sayesin de sabrettim satmadım lakin bu tahtacının yaptığı hareketlerden bunalmaya başladım sabrım pek kalmadı sizlerden naçizane sorum bu hisse de ki hedef fiyat sizce ne olur ve ne zaman olur tabi ki yorumlarınız al sat tavsiyesi değildir lakin sizlerin tahminlerinizi merak ediyorum şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim ytd.

7. Açılış

8. 12.55

Sayfa 532/681 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz