Sayfa 662/681 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 5,289 - 5,296 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. hayırdır cenge mi gidiyoruz.

2.  Alıntı Originally Posted by borsa_simsari Yazıyı Oku
    hayırdır cenge mi gidiyoruz.
    Evet cenge gidiyoruz.Her bireyin kendi nefsi ile verdiği mücadele ceng dir.Zirvelere çıkmak mesele değil,herkes şans eseri yada bir şekilde oraya çıkabilir mesele zirvede kalabilmesini başarabilmektir. Oda çok az kişiye nasip olur.

3. Küfür küfür gırla. Hisse. Net moderatörü de iş bankası yöneticileri gibi ne haliniz varsa görün diyor sahip çıkmak yok.

4. Bombacı mülayim irfan da gelmiş artık korkmaya gerek yok Topçu birlikleri ile karşı mevzileri top atışına tutuyoruz..🙃🙃 yerle yeksan ediyoruz sonra fedailer mevzilere hücuma geçiyor, piyadeler siz geride kalın mevzilerde bekleyin..Kusluda çok takipli arkadaş hisseler paylaşıyor ona dedim ki! naçizane bir fikrim var Hazirana kadar işkur isatr isbtr,fiziki altın dışında bence bir şey alınmaz zaten bende işkur topiğinde Şubat sonuna kadar alacağım pozisyonu söyledim.Şimdi sıra İşbankasın da Kurtuluş savaşı zamanı zor dönemler de bu Aziz milletin sermayesi ile kuruldu, Şimdi ahde vefa sırası onda gereğini yapacağını ve yapılacağına inanmak istiyorum.Saygılarımla..

5. Taban. İnsan hayret ediyor.

Abartmayın kahvehane degil burası .. Yazdıklarınıza biraz dikkat edin..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. slm degerli arkadaslar

8. Hayırdır invest karıştı...Ya yüz defa dedim İnveste hisse yükselirken hedef fiyat veren angutlar hisse düşerken ortadan kaybolur ama yorumuna altta on kişi like atar düşerekende aynı.. şöyle düşünün bu tür hisse forumlarında yazanlar normal bir hisse olsa anlarımda bu tür hisse için sadece amaç birbirini düdükleme amacı güder.Sonucta bu işi ya hükümet yada banka çözecek o zaman millete hedef fiyat veren angutlar eğer samimi iseniz kuşlu sitede yorum yapın gündem oluşturun bakıyorum Kuşluda üç beş arkadaş ben dahil yazan var diğerleri birbirini düdükleme işi ile meşgul bunun da en müsait ortamı İnveste..

Sayfa 662/681 İlkİlk ... 162562612652660661662663664672 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •