Sayfa 86/682 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon
Arama sonucu : 5451 madde; 681 - 688 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. https://canlitv.com/blog/ekoturk-tv-...atina-basliyor

Yarın akşam saat 21:00 da sn erdoğan konuşacak gündemdeki konularla ilgili....

BBelensay twitter da klnma yi sattirmaya çalışıyordu ky ya 10 tl den tahta 60 'dan dönünce haklı çıktım demez mi şimdi de işbtr 2200 düşer diyor sonra tepki kadın hicbir birşey bilmiyor grafik yok birisi okuyor o yaziyor yaw kadin sabah aksam twitterda bir de onu takip edenlere ukala cevaplar ama suc ky da ogrenmezsen boyke kalitesiz kisilerden firça yersin eile yok mu cocuk eş sorumluluk yok mu sabah akşam twitterda ben de twitter grafik atarken mütevazi davrandım bulduğum tahtalara en az 1/2 ve üstü verirdi ama deveyi diken insanı s.... yaraşır
    ky acil teknik öğrenmeli ralli yapan tahtalar fibo düzeltme seviyelerini tam görmez aslında yonga 200ntl den 2500 e giderken ben fibo seviyesine gelmesinı beklerken küçük bir düzeltme ile aldı başını gitti
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    BBelensay twitter da klnma yi sattirmaya çalışıyordu ky ya 10 tl den tahta 60 'dan dönünce haklı çıktım demez mi şimdi de işbtr 2200 düşer diyor sonra tepki kadın hicbir birşey bilmiyor grafik yok birisi okuyor o yaziyor yaw kadin sabah aksam twitterda bir de onu takip edenlere ukala cevaplar ama suc ky da ogrenmezsen boyke kalitesiz kisilerden firça yersin eile yok mu cocuk eş sorumluluk yok mu sabah akşam twitterda ben de twitter grafik atarken mütevazi davrandım bulduğum tahtalara en az 1/2 ve üstü verirdi ama deveyi diken insanı s.... yaraşır
    ky acil teknik öğrenmeli ralli yapan tahtalar fibo düzeltme seviyelerini tam görmez aslında yonga 200ntl den 2500 e giderken ben fibo seviyesine gelmesinı beklerken küçük bir düzeltme ile aldı başını gitti
    Gelsin burda konuşsun bakalım

4. o kadının mesajıyla yola çıkanın aklına şaşarım,

2. bir adem halil vakası olma yolunda

gerçi kadın olduguda şüpheli ya,her kadın resmi koyana kadın demek ne kadar doğru bilemem

5. Ne yazsak cizsek bos, su an icin gelecek duzenlemede ne var kimse bilmiyor ama illaki bizden once birilri bunun kokusunu alacaklar ve pozisyonlarini ona gore ayarlayacaklar, eger iyi bir seyler olursa kagitlar ucar fakat eski tas, eski hamam devam ederse hicbir sey degismez. Sadece chp hisseleri devredilir ve ekstra birsey olmazsa kotu olur ama bir yandan da dusunuyorum tdk ve ttk nin hakkini verebilmeleri icin esas sozlesme degisikligi sart, kurucu icin degisiklik yapilirken imtiyazlilar icinde birseyler yaparlarsa iyi olur. Baskanin etrafindaki kisilerden bu isten en iyi anlayani Yigit Bulut konuyu o na anlatmak lazim.

1:Bu hisselerde Teknik çalışmaz.
    Kesinlikle teknik analizlere göre hareket edilmesi taraftarı olmayın
    Haber akışını takip etmek lazım.
    Bu hisseleri klasik analiz hisseleri ile karıştırmayın

7.  Alıntı Originally Posted by selman Yazıyı Oku
    Ne yazsak cizsek bos, su an icin gelecek duzenlemede ne var kimse bilmiyor ama illaki bizden once birilri bunun kokusunu alacaklar ve pozisyonlarini ona gore ayarlayacaklar, eger iyi bir seyler olursa kagitlar ucar fakat eski tas, eski hamam devam ederse hicbir sey degismez. Sadece chp hisseleri devredilir ve ekstra birsey olmazsa kotu olur ama bir yandan da dusunuyorum tdk ve ttk nin hakkini verebilmeleri icin esas sozlesme degisikligi sart, kurucu icin degisiklik yapilirken imtiyazlilar icinde birseyler yaparlarsa iyi olur. Baskanin etrafindaki kisilerden bu isten en iyi anlayani Yigit Bulut konuyu o na anlatmak lazim.
    [email protected]

mail adresi buyrun....

Sayfa 86/682 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •