Sayfa 417/681 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by mustafa 405 Yazıyı Oku
    Biz arsamızda yapılacak gökdeleni önceden görenlerdeniz.....Bıkmadık, usanmadık, bırakmadık....Bize kuma yapma sat dediler satmadık...Size para kazandırmazlar dediler satmadık.....bekledik ve mutlu sona çok yaklaştık......Sabır sabır.........
    Yatırım tavsiye değildir.....
    Evet sabır sabır sabır........

2.  Alıntı Originally Posted by mustafa 405 Yazıyı Oku
    Biz arsamızda yapılacak gökdeleni önceden görenlerdeniz.....Bıkmadık, usanmadık, bırakmadık....Bize kuma yapma sat dediler satmadık...Size para kazandırmazlar dediler satmadık.....bekledik ve mutlu sona çok yaklaştık......Sabır sabır.........
    Yatırım tavsiye değildir.....
    sabır..sabır.sabır....

3. Nasil bi bankaymis arkadas ,nasil beklentilerimiz olusmus banka bugun bir subesi gec acsa onda bile bir kivilcim arar olduk adi adamlar hepimizi hesab uzmani paranoyak ettiler bu nedir boyle

4. KAMUOYU AYDINLATMA PLATFORMU`NDA (KAP) YAYINLANAN ACIKLAMA ASAGIDA BULUNUYOR:

BANKAMIZ, BANKACILIK MEVZUATI CERCEVESINDE, ESAS SOZLESMEYE GORE KÂR DAGITIMI IZNI ICIN BANKACILIK DUZENLEME VE DENETLEME KURUMU`NA BASVURUDA BULUNMUSTUR.

KURUM, BANKACILIK SEKTORUNUN GENELINE ILISKIN OZKAYNAK YAPISININ OLABILDIGINCE GUCLU TUTULMASINA YONELIK IHTIYATLI POLITIKASI PARALELINDE KÂRIN BUNYEDE BIRAKILMASI GEREKLILIGINDEN HAREKETLE, BANKAMIZ NET DONEM KÂRININ ESAS SOZLESMEYE GORE NAKDEN DAGITILMASI TALEBINI UYGUN BULMAMISTIR.

BU CERCEVEDE, YONETIM KURULUMUZUN 28.02.2019 TARIHLI KARARI UYARINCA, KÂRIN ESAS SOZLESMEMIZIN 58. MADDESININ (A) BENDINDE BELIRTILEN YEDEK AKCELER AYRILDIKTAN SONRA KALAN KISMININ OLAGANUSTU YEDEK AKCEYE AKTARILMASI HUSUSU EKTE YER ALDIGI SEKILDE GENEL KURULUN ONAYINA SUNULACAKTIR.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Y.T.D değildir.

5. ....................
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

6. 4117 açtı hayırlı olsun...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Açılış..

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 4460 ta sadece bir lotmu kalmış.... Burada da bitmiş mal sanırım...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 417/681 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •