Sayfa 579/681 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,625 - 4,632 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Düşmesini buradaki arkadaşlar zarar görebileceğinden istemem ama olaki düştü lot sayımı artturmak için hazırım cephanem dolu bekliyorum bu arada yorum yapan düşğncelerini paylaşan msa ve baybasat’a çok teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by telaşe memuru Yazıyı Oku
    Düşmesini buradaki arkadaşlar zarar görebileceğinden istemem ama olaki düştü lot sayımı artturmak için hazırım cephanem dolu bekliyorum bu arada yorum yapan düşğncelerini paylaşan msa ve baybasat’a çok teşekkür ederim

Eyvallah kardeşim inşallah sabreden kazanacaktır bu borsanın değişmez kuralıdır ayrıca bu özel bir hisse ve farkında olan yatırımcı yeterince var hemen hemen hepsi ( başta ben olmak üzere ) pusuda bekliyor bakalım bu puslu havada kimler avcı olacak :-)))

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by BAYBASAT Yazıyı Oku
    Eyvallah kardeşim inşallah sabreden kazanacaktır bu borsanın değişmez kuralıdır ayrıca bu özel bir hisse ve farkında olan yatırımcı yeterince var hemen hemen hepsi ( başta ben olmak üzere ) pusuda bekliyor bakalım bu puslu havada kimler avcı olacak :-)))

Sen sağol kardeşim fikirlerini paylaştığın için

4. Pazartesi günü saat:12.00'da Füsun hanımın söyleyeceği birkaç kelime bile hisselerin seyrini değiştirebilir. Bu nedenle kelimeleri seçerek konuşacaktır, tam ve net bir şekilde cevap vereceğini sanmıyorum ki yuvarlak, tatmin etmeyen cevaplar verecektir diye düşünüyorum.

Gönül isterki önümüzdeki günlerdeki İŞBANKASI sürecini açık ve net bir şekilde anlatsın ki herkes izleyeceği yolu çizsin.....

Herşey gönlümüzce olur İNŞALLAH.

Acemiyim söylediklerim beni bağlar. KESİNLİKLE YTD

5. Açıkçası soru sorulmaması konu ile ilgili en güzel yol olur.Nedenmi? Bir yeniden yapılanma düşünüyorsa bile iş bankası füsun hanım” evet böyle bir durum var “asla demeyecektir.Sorulara şu anki mevcut durumun devam ettiği şekliyle cevaplarla geçiştirecektir.Bu durum her üç hissede moralleri bozar bence hiç sormayın.Ben buna benzer bir olayı farklı bir hissede yaşadım özellikle piyasada konuşulan hisse ile ilgili ortaklık söylentileri hakkında soru soruldu katılan ceo direk yalanladı ve hisse %10 düştü sonrası 8 ay sonra ansızın haberi kap’a bildirdiler heleki bu kadar prim yapmış bir hissede bu konuyla ilgili sorulacak sorulara verilecek standart cevaplar hissedeki düşüşü çok hızlandırır.Tahtacının ekmeğine yağ sürmeyin çünkü sorulara en ufak olumlu yanıt vermeyecktir

6. Isbtr dekı psikopat tavan gösteriyor.. 21 lotta bekleyen varmış..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Isbtr dekı psikopat tavan gösteriyor.. 21 lotta bekleyen varmış..
    Hep son saniyede iptal ediyorya inşallah sistemi kesilir interneti kopar iptal edemez

8.  Alıntı Originally Posted by telaşe memuru Yazıyı Oku
    Hep son saniyede iptal ediyorya inşallah sistemi kesilir interneti kopar iptal edemez

BELKİ İPTAL OLMAZ :-)))

Sayfa 579/681 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •