Sayfa 481/681 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bence ky nın kesinlıkle uzak durması gerektiği fiyatlarda yız, eğer bu bir operasyonsa inşallah ellerinde patlar... Buradan %30, 40,50..hadı atıyorum %100 kazanacam diye 6,7 kat çıkmış senede ben girmem, girende kendisi bilir...
    sn kwon3 sizin iyi niyetinizden şüphem yok lakin bu tip söylemlerde bulunmamak gerekir..
    geçen haftada aynı şeyleri yazmıştınız fakat durum ortada..
    bu hisseler farklı sürekli işlem gören kredili alınan açığa satılan hisseler değil..
    elinde bulundurana yada almaya niyetli olanlara günde 4 kez anlık fırsat sunan hisselerdir.
    mesela 10 sene önce 1000 tl den alan kişi 10 bin tl ye geçen hafta verdiğinde onun malını alan kişi bir hafta sonra 10 yıl bekleyenden daha fazla kazanmış durumda..
    tekrar söylüyorum iyi niyetinizden şüphem yok fakat burası başka....

2. Ben şunu merak ediyorum. 1 lot hisse senedi almak için Tavana 23.000 liradan yazilan küçük yatırımcı var mıdır? Arkadaşlar emir silme olayı olmamış olsaydı, söylediklerinize tamamen katılırdım. Ama emir silme diye bir durum var. Unutmamak lazım, son saniyede emirlerin silindiğini her zaman görüyoruz. Bu olayı da unutmamak lazım. Biz istiyoruz ki biz alınca tavav tavan gitsin, satınca taban taban gelsin. Yok böyle bir şey. Ayrıca satmadan da şu kadar kârım var demek doğru değildir. Bir anda kâr eriyebilir. Realize edilmeyen kâr, kar değildir.

3. Sn kwonun yazılarının bazılarına bakalım.Maksadım haklı veya haksız demek değil.Rencide etmekte değil.Sadece yazılarındaki tutarsızlığı göstermek istedim...
    Çok yazı yazmak bilgiyi ortaya koymak değildir.Mesela bende çok yazıyorum.Ama hep tutarlı yazarım.Etki altında bırakmak istemem.Biliyorsam belgeleriyle yazarım.Bilmiyorsam sorarım..
    İmtiyazlı özel hisselerde fiyatlara takılmamak gerekir.Mesela kurucu veya A grubunda 7000 olmuş 220 bin olmuş fiyat konuşan yok.Çünkü bu hisselerin yatırımcısı hikayeye para yatırmış ve finale oynuyorlar..
    Bu iş İŞ BANKASI KULELERİNDE biter diyen çılgın insanlar var..
    B grubundada öyle.Bu hareket milleti zengin etmedi.Çünkü dışarıdan çok kişi hisseye giremedi bile.Hisseleri senelerce tutanlar ihya oldu.Halada satmıyorlar...
    Bu yükseliş 27 SENELİK HAKSIZLIĞIN YÜKSELİŞİ.Özellikle kurucu hissesi 1991 den beri uyutulmuş.Uyuyan dev uyandı artık.Kardeş hisseleriyle bu borsada 27 senenin acısını çıkartacaklar inşaallah..
    Lütfen kwon beni yanlış anlama..
    Hissedeyken iyi yazıp satınca objektif olmadan uyarıların olmuş...
    Bir yazında B hissesi Kurucu hissesini bile geçebilir yazdın.Bir yazında da çökebilir asıl beklenti A ve kurucuda yazdın..
    Daha tutarlı olalım..
    Saygılar..

12 NİSAN YAZISI..
    1 lot bile satmayacağını söylüyor..
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Abicim boşver bu işlerıde benden 1 lot yok.. İsterse sıfır olsun... Bu hısselerden sadece bizde yok CHP, munzamda, hepsinde mevcut yakında devlettede olacak onlar ver bana 400 lot derse bızde razı geliriz sorun yok bende bir yerde 50000 lot İsc diyeni duyduydum ama acaba hangisi doğru..
    15 NİSAN YAZILARI...
    FIYAT...9150
    Buradan girecekler dıkkat etmeli... Giden hisseye atlamak kısada sıkıntı olabilir...
    İsb ye bulaşanlar kısada üzülebilir yaptı prımını... İskur daha mantıklı, grubun en ıyısı bencede...daha nereye gıdecekkı ısb..burada aksıyon başlamadı bıle, marjda oldukça buyuk...
    İsbde kısada tokatlarlarsa acısı buyuk olur..dune kadar 4000 liraya alınmayan hısse bugun 10 bine satıcı yok oyle mı...
    16 NİSAN YAZISI..
    FİYAT...10980....
    Yenı girecekler dıkkat etsinde eskilere zaten birsey olmaz...tahta muazzam bir hacim yapmış.. 158 lot.. 1 milyon 736 binlik işlem hacmi muhtemelen son açılışta 2 mılyonu gececek...
    22 Nisan yazısı..
    Fiyat...22770...
    Bence ky nın kesinlıkle uzak durması gerektiği fiyatlarda yız, eğer bu bir operasyonsa inşallah ellerinde patlar... Buradan %30, 40,50..hadı atıyorum %100 kazanacam diye 6,7 kat çıkmış senede ben girmem, girende kendisi bilir...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Ben size hep sn dedim ve emeğiniz için teşekkür ettim bu yaptığınız buyuk saygısızlık ben satığımda bıle sattım demedim,benım yazılarımda art niyet arayan kısı once kendi yazılarına bakmalı defalarca a ve B hisselerini inceden inceye kotuleyen sizsiniz burası borsa isterlerse b hissesını a nın da kurucunnda kat be kat ustune atarlar, ıkıncısı yine soyluyorum benım nazarımda İsa sizin elinizdeki kurucudan daha degerlıdır... Bence sizde a dakı ve B deki potansiyeli göremedınız bugun b hissesi alsaydınız 6 kata yakın prim yapmış senet... Kaldıkı o yazıların bir çoğunu sildim forumdan kısa sure sonra, sızın burdan insanları hedef almanız kalitenizi gosterır, kaldıkı ben hep bu fiyatlardan alınmasına karsı çıktım ve yıne çıkarım... Belki yüzbın olur b hissesi bilemeyiz ama tersi durumda milyonluk değer bıcenler senetlerine bakalım burada olablıecekmı... Sızın elınızdekı senet 7000 lerdeyken İsa 14 binde ısbe 1200 lerde gezmekteydı.... Bu forumlarda malını ballandıra ballandıra anlatanlar bırdaha kimsenın yuzune bakamadı inşallah siz öyle olmazsınız... Size garanti mı verildi imtiyazlı a ve B hissesini kurucu gecer yada gececek diye, benı eleştirenler once kendi yazılarını okusun daha siz gecen b de operasyon yapılıyor demediniz mi... Malını guzellemek ne kadar doğru bilmiyorum... Yine soyluyorum ky dikkat etsin ha 100 bin olur 50 bin olur sızın gıbı iskur 5 milyon olur diyen varsa buyursun alsın....
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Adam elinızdekı senedin değeri 400 lot İsc dir dıyor ona yazdığım cevabı buraya kopyalayıp atmak algıdır sizde algıya oynuyorsunuz anlaşılan...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Saygı duydum sn kwon..
    Yazımın hiçbir satırında size saygısızlık içeren bir ifade yok..
    Eleştiriye açık olduğunuzu sanmıştım..
    Benim hiçbir yazımda A ve B ve kurucu kıyası bulamazsınız.Sadece hesaplamalarla belgelerle ve kıyaslamalarla öngörü bulabilirsiniz...
    Bu hisselerde yarış olmadığını her fırsatta yazan benim..
    İnşaallah A VE B KURUCUYU GEÇER..BU KADAR SAMİMİYİM..
    Hep yazımın sonunda inşaallah hepsi milyon lira olur diye yazdım..
    Yanlış anlaşıldıysam hakkınızı helal edin..
    Saygılar sunarım..
    Bu arada bende B yokken burada yazmam hoş olmadı..bunun farkındayım..
    Bundan sonra sadece KAP ve kademeleri paylaşırım.Herhangi bir yazı yazmam..

7. Bence milyon olacak diye guzelleme yapmak pek doğru değil yarın 400 binden alan biri işler terse donerse bunu nasıl açıklayacaz elbette eleştıreceksınız ama foruma yazıldıktan ıkı dakika sonra silinen mesajları kopyalayıp atmak pek hoş ve samimi bir davranış olmasa gerek... O mesajları silme sebebımde aman bırısı etkilenmesin diyedir.. İnsanları etki altında bırakmamak gerek belkide yanlış düşünüyorum.. Ayrıca ben burda sattıktan sonra sattım malımı demedim gecen hafta salı satıp perşembe kar miktarı ile geri donmustum..

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Bence milyon olacak diye guzelleme yapmak pek doğru değil yarın 400 binden alan biri işler terse donerse bunu nasıl açıklayacaz elbette eleştıreceksınız ama foruma yazıldıktan ıkı dakika sonra silinen mesajları kopyalayıp atmak pek hoş ve samimi bir davranış olmasa gerek... O mesajları silme sebebımde aman bırısı etkilenmesin diyedir.. İnsanları etki altında bırakmamak gerek belkide yanlış düşünüyorum.. Ayrıca ben burda sattıktan sonra sattım malımı demedim gecen hafta salı satıp perşembe kar miktarı ile geri donmustum..
    Hepsi forumda duruyor..
    Silinen mesaj yok..
    Hepsini forumdan biraz önce aldım..

Sayfa 481/681 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz