Sayfa 461/520 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,681 - 3,688 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. İki günde 200 bin kar bıraktı. bugün yeter dedim ve tavanda çıktım. kalanlara bol kazançlar. ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by çarşamba55 Yazıyı Oku
    İki günde 200 bin kar bıraktı. bugün yeter dedim ve tavanda çıktım. kalanlara bol kazançlar. ytd.
    700 000 lotun varmış hellal

3. Yav he he

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. Bugün için fikri olan var mı?
    Teşekkürler

5. 1,12 den kaçtım hoşuma gitmedi burdaki haraketler normalde 1,15 açmalıydı .Bol kazançlar
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    1,12 den kaçtım hoşuma gitmedi burdaki haraketler normalde 1,15 açmalıydı .Bol kazançlar
    Hayrını görün...aga ne isterse o olur ya tavan yada geldiği yere...adeseyı gorunce bızım neyimiz eksik demiyor değilim doğrusu.. Ama risk yuksek.. Maliyete kadar tutarım maliyete geldiği anda kaçarım...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. Guzel olan butun kademeleri işleye işleye gıdıyor acele etmiyor...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. 1,12 den verdim 1,13 den çok az aldım onu bekleteceğim biraz birşeyler var anlamadım adam resmen döküyor
    Nakit kraldır.

Sayfa 461/520 İlkİlk ... 361411451459460461462463471511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •