Sayfa 283/520 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Olmayan karla mı temettü verecek? Biraz gerçekçi olun
    Son genel kurulda temettü ısrarını biliyorum. Gerçekçiyim.

2.  Alıntı Originally Posted by metinmetin Yazıyı Oku
    bedelsiz sermaye arttırımı yaparak geçmiş yıllardaki karlardan 222.047.472-TL'DEN ÖDEM YAPAR
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Bedelsiz sermaye artırımı yapması için ilk şart hissenin 2tl üzerinde olması gerekir

KAAN_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Galip denilen aynı şeyi ygyo da yaptı kamilin satamadıgı hisseyi devreldı ilkgün bu haberle 0.78 kuruş tavan ikinci gün millet tavan beklerken 0.84 ten 7 dakka içinde taban ve 0.28 kuruş şimdi eger özdereci ailesi ile zıtlastı ise 0.25 bile olur alan olmassa ki alım girmesin kimse kendi bi ölü kedi sıcraması ile ilk tepki 0.98 olur 10 dakka gecmez 0.79 bidahada yükselmez buradan özderecide almaz adamın elindeki hissenin maliyeti 0.15 kuruş galibin ozdereci elindeki lotla zaten yönetimi kaybetmez 10 kuruşada düşse hisse şirket onun bir Allahın kuluda diyemez niye böyle spk ta şikayet etsen savunma hazır hangi gyo gercekdegerinde dese örbek emlak gyo verse ceza bile almaz yatırım tavsiyesi degildir lakin alıcı olmasın kimse tahtaya elinde 1 liranın üstü arkadaslarada gecmiş olsun der hayatlarında acı bi tecrübe sahibi olduklarını dile getiririm

4.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Galip denilen aynı şeyi ygyo da yaptı kamilin satamadıgı hisseyi devreldı ilkgün bu haberle 0.78 kuruş tavan ikinci gün millet tavan beklerken 0.84 ten 7 dakka içinde taban ve 0.28 kuruş şimdi eger özdereci ailesi ile zıtlastı ise 0.25 bile olur alan olmassa ki alım girmesin kimse kendi bi ölü kedi sıcraması ile ilk tepki 0.98 olur 10 dakka gecmez 0.79 bidahada yükselmez buradan özderecide almaz adamın elindeki hissenin maliyeti 0.15 kuruş galibin ozdereci elindeki lotla zaten yönetimi kaybetmez 10 kuruşada düşse hisse şirket onun bir Allahın kuluda diyemez niye böyle spk ta şikayet etsen savunma hazır hangi gyo gercekdegerinde dese örbek emlak gyo verse ceza bile almaz yatırım tavsiyesi degildir lakin alıcı olmasın kimse tahtaya elinde 1 liranın üstü arkadaslarada gecmiş olsun der hayatlarında acı bi tecrübe sahibi olduklarını dile getiririm
    Sağol gardaşım cennetten bir köşeyi garantiledin

5.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    Galip denilen aynı şeyi ygyo da yaptı kamilin satamadıgı hisseyi devreldı ilkgün bu haberle 0.78 kuruş tavan ikinci gün millet tavan beklerken 0.84 ten 7 dakka içinde taban ve 0.28 kuruş şimdi eger özdereci ailesi ile zıtlastı ise 0.25 bile olur alan olmassa ki alım girmesin kimse kendi bi ölü kedi sıcraması ile ilk tepki 0.98 olur 10 dakka gecmez 0.79 bidahada yükselmez buradan özderecide almaz adamın elindeki hissenin maliyeti 0.15 kuruş galibin ozdereci elindeki lotla zaten yönetimi kaybetmez 10 kuruşada düşse hisse şirket onun bir Allahın kuluda diyemez niye böyle spk ta şikayet etsen savunma hazır hangi gyo gercekdegerinde dese örbek emlak gyo verse ceza bile almaz yatırım tavsiyesi degildir lakin alıcı olmasın kimse tahtaya elinde 1 liranın üstü arkadaslarada gecmiş olsun der hayatlarında acı bi tecrübe sahibi olduklarını dile getiririm
    Way way ne oldu hissemi alacaksınız altta alayım mı diyorsunuz yada bir grubun var bu hissede nam yapayım diyorsunuz sen milleti salak mı zannettin bizde taş çatlasın 10 milyon lot çıkar gerisi kimde ise o düşünsün en az 50 milyon da galipte o işini bilir sen sıkma canını bak işine

6. Hisse hakkında bu kadar olumsuz düşünen ve yazan kişilerin ,neyi amaçladıklarını gerçekten çok merak etmekteyim Böyle olumsuz yazmanın bir faydası olacaksa , bunu akla ve mantığa uygun açıklayın , ikna olursam ben de olumsuz yazacağım. Şahsen , ben elimde olmayan bir hisse topiğinde genelde yazmam. Hissesini aldığım bir şirketin topiğinde ise , hep olumlu düşünür ve yazarım. Aksi bir hareket tarzı , zaten kişinin kendisiyle çelişmesi demektir. Aklıma yatmayan hisseyi almam. İyi hesap edemeden aldığım bir hisse olursa hemen satarım ve topiğinde de olumlu veya olumsuz yazmam.

7.  Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    Bedelsiz sermaye artırımı yapması için ilk şart hissenin 2tl üzerinde olması gerekir

SPK ya müracat ettiği tarihten geriye 30 günlük hareketli ortalamasının vereceği bedelsiz oranı düştükten sonra 2 TL olma zorunluluğu vardır...
    Ümitsizlik diyarına gitme, ümitler var.. Karanlığa meyletme, güneşler var… [Mevlana]

8.  Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    Way way ne oldu hissemi alacaksınız altta alayım mı diyorsunuz yada bir grubun var bu hissede nam yapayım diyorsunuz sen milleti salak mı zannettin bizde taş çatlasın 10 milyon lot çıkar gerisi kimde ise o düşünsün en az 50 milyon da galipte o işini bilir sen sıkma canını bak işine

Arkadas 43 bin kayıp ettim ygyo da bundada 1.01 den 0.94 e kadar aldım aldıkca bastı 140 bin lot oldu pişmanmısın pişmanım galibin bu derece satış iştahlı oldugunu gördüm 0.94 alışı 0.95 40000 bin verdim dikjat ettiyseniz her kademe 0.95 den 0.96 ya cıktıhı an global karektersizi basıyo 0.94 te alıyo solugu alışlar dalga gecer gibi 10 lot 1 lot 3000 lot iş alıyo piramıt satıyo seker alyo kademe yukarı cıkcak havası oluşuyo 0.96 satışım 3 saat bekledide sıra gelmedi satışta tam alım hızlanıyo ******** global kut 400 bin satış hopp 0.94 seans kapanacagına yakın 0.96 gene basladı global 700 bin satış hooop 0.93 yalanmı alan alır biz yandık 7500 zarar bana göre cok benden yukarıda maliyetlilere az gelebilir 1993 ila 1998 arası prtföyünde yaslı binalar iş merkezleri var 21 yıllık köhne yapılar kötülemiyom ama gyo ların pd si 0.34 ile 0.75 arası galib denende eğer bunu gözden cıkardıysa bende dahil herkese gecmiş olsun acılışta 0.97 ye kadar 300 bin lotla tepki yaparsaki o da zor bu adam 0.94 maliyetliye 3 kademe yedirmez gene diyorum özdereci %51 kendinde 0.10 da düşse iplemez degeri borsada düşse ne sanki icradanmı satılıyo gayri de üzülsün yoksa 0.10 oldu diye kiracılar 5 binlik kirayı 1 binliramı ödeyecek adamın kaybı ne anlamak istemediğiniz durum bu

Sayfa 283/520 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •