Sayfa 353/520 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

İç ki o pnihph

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Ali veli,Veli Ali mi

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Sn batık sabahki takaslar t2 ye takıldıgı için 54 milyon çıkmış şimdi işler yoluna girdi...sagolasın...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Metro nun 2 gün önceki satışı t2 de düştüğü için 54 milyonluk lot u 26 milyon a düşmüş...dün ve bugün satışı olmadı alan satanda o yüzden ki yatay seyir devam ediyor...bir hamle daha satarsa son 26 yı da vercek inşallah...başka kurumlardan toplamadıysa galip mağlup olarak aramızdan ayrılıcak inşallah...takasları takip e devam...tsk sn batık...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Galip in 26 Milyon hissesi kaldığı anlaşılıyor.Bunları da satacaktır. Şimdi , asıl soru, bunları nasıl satacak .Hisseyi 1-2 Tavan kapattırıp , hisse yükseliyor diye atlayanlara mı verecek , yoksa bu fiyatlardan satmaya başlayarak mı verecek. 2. şık , kötü bir düşüş demektir. Nerden bulaştım bu hisseye , allah kahretsin. Umutlarım iyice tükendi. Maliyetime gelse hiç durmam çıkarım. Maliyetim 0.96 TL.

6.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Galip in 26 Milyon hissesi kaldığı anlaşılıyor.Bunları da satacaktır. Şimdi , asıl soru, bunları nasıl satacak .Hisseyi 1-2 Tavan kapattırıp , hisse yükseliyor diye atlayanlara mı verecek , yoksa bu fiyatlardan satmaya başlayarak mı verecek. 2. şık , kötü bir düşüş demektir. Nerden bulaştım bu hisseye , allah kahretsin. Umutlarım iyice tükendi. Maliyetime gelse hiç durmam çıkarım. Maliyetim 0.96 TL.
    Ismarlama yazı gibi geldi bana

7. Fazla yükselteceğini sanmıyorum bugün ınvestte sadece yorumları takip ettim habire alan var acaba satan varmı?millette böyle uçacak yorumları olunca çoğu kişinin satmayacağını düşünüyorum,tabi ikinci ihtimalde yukarı yönlü yeni bir ivme kazandırıp 1 üzerine taşıyıp oradan dönüş yapabilir
    Biz ne desek boş büyükler ne derse o olur düşündüğüm olay patronun ne düşündüğü,galipin düşündüğü belli hisseden tamamen çıkacak sanırım
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

8.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Galip in 26 Milyon hissesi kaldığı anlaşılıyor.Bunları da satacaktır. Şimdi , asıl soru, bunları nasıl satacak .Hisseyi 1-2 Tavan kapattırıp , hisse yükseliyor diye atlayanlara mı verecek , yoksa bu fiyatlardan satmaya başlayarak mı verecek. 2. şık , kötü bir düşüş demektir. Nerden bulaştım bu hisseye , allah kahretsin. Umutlarım iyice tükendi. Maliyetime gelse hiç durmam çıkarım. Maliyetim 0.96 TL.
    Iki ihtimalinede katılıyorum şimdilik yatayda kalırsa bekleme taraftariyim işlem hacmi çok fazla birşeyler oluyor ama ne oluyor zamanla görürüz
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Sayfa 353/520 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •