Sayfa 478/520 İlkİlk ... 378428468476477478479480488 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Atın atın bol keseden atın

2. BURAK 17 Arkadaşım ; abartılı bulmuşsun sayfama gir geçmiş yazdıklarıma bak. ayrıca istersen mailine özelden alış satış listemi tarihli olarak gönderirim. bizim burada 7 yıldır aldığımız sattığımız beklediğimiz belli. inanırsın inanmazsın sen bilirsin. kimseye kağıt buraya şuraya gidecek diye yazmadım. benim tecrübem beklemek ve iyi kağıdı iyi yerden almak. ben bu kağıdı 6 aydır takip ediyorum ve 0,67 den almaya başladım. düşün bir kere.prizmayı yine 0,90 dan alıp 3 lerden sattım tekrar 1,40 dan alıp 3 lerden sattık. 5 lere gitti ne yapalım nasip bu kadarmış dedik. bu kağıtta da 600 bin sattım yarın yukarı giderse ne yapalım 100-200 bin daha kaçar olsun kalanlara ve yeni alanlara bol kazançlar diliyorum.bu bir tren istasyonda biri iner diğeri biner. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.

3.  Alıntı Originally Posted by çarşamba55 Yazıyı Oku
    BURAK 17 Arkadaşım ; abartılı bulmuşsun sayfama gir geçmiş yazdıklarıma bak. ayrıca istersen mailine özelden alış satış listemi tarihli olarak gönderirim. bizim burada 7 yıldır aldığımız sattığımız beklediğimiz belli. inanırsın inanmazsın sen bilirsin. kimseye kağıt buraya şuraya gidecek diye yazmadım. benim tecrübem beklemek ve iyi kağıdı iyi yerden almak. ben bu kağıdı 6 aydır takip ediyorum ve 0,67 den almaya başladım. düşün bir kere.prizmayı yine 0,90 dan alıp 3 lerden sattım tekrar 1,40 dan alıp 3 lerden sattık. 5 lere gitti ne yapalım nasip bu kadarmış dedik. bu kağıtta da 600 bin sattım yarın yukarı giderse ne yapalım 100-200 bin daha kaçar olsun kalanlara ve yeni alanlara bol kazançlar diliyorum.bu bir tren istasyonda biri iner diğeri biner. Yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.
    Güle güle harca seni çig çiğ yer bu hisse teknik olarak 1.70 kadar diyor ama daha fazlası olur belli olmaz

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Güle güle harca seni çig çiğ yer bu hisse teknik olarak 1.70 kadar diyor ama daha fazlası olur belli olmaz

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    haklısın dostum ancak geçende 0,80 den aldıklarımızı 1,10 tavanda son beş dakikada bile bile sattım.ertesi gün 1,34 e gitti. 1,28 lerde çok işlem gördü. ama bazen kanaatkar olmak lazım. geçen sefer takasa girer diye satmıştım. bakalım yarın ne olacak. izleyip göreceğiz. tahta yapıcı ister götürür ister aşağıya basar bu kağıda belli olmaz. YTD.

5. *Dün saat11 ve 19 çivarında kapa Dipnot ve ekleme de geldi.
    *Ticari bankadan 70.798.000tl kredi çekilmiş.bilanco bilgisine eklenmiştir.
    *Ticari bankadan çekildiği için bilanço karından düşmeyecektir.açıklamada da belirtilmiş.saat 11 deki açıklamada.
    *Buda demektir ki 12 aylık yapacağı kara 70.782.000tl şimdiden eklendi demek oluyo gibi göstergeler bu hisse çaktırmadan yukarı gidici gibi hazırlanıyo mu acepte biz mi anlamıyoz.?y.t.d.

6. *karın 6aylık 4kat arttırması olumlu
    *Kar 9 aylık 16 kat artıyor olumlu üstü.
    *71 milyon TL 12 aylığa eklenecek gibi olması sanki mucize..
    *Faizlerin inmesi konut satışları%5.1İstanbulda artması olumlu üstü.
    *Kredi başvurular artması bu gösteriyo.
    *Kredi işlem yasak kalkması da olumlu.
    *Bide patron hisseye sahip çıkmış.31milyon250bin adet almış.
    *Buralardan yükselmeye başlaması gerekmez mi acep.
    *11den 1 e düşmesi için neden yoktu.
    *1den yukarı çıkması için çook neden var.
    *11 e çıkar demiyom ama yukarı gidici gibi mi acep yoksa biz mi anlamıyoz bu işi..
    *Düşüncem dur.y.t.d.

7. matrix atabilecek var mı açık ne kadr

8. ne oldu çortlamış bu

Sayfa 478/520 İlkİlk ... 378428468476477478479480488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •