Sayfa 48/98 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon
Arama sonucu : 779 madde; 377 - 384 arası.

Konu: ISATR - İş Bankası A

Birisi versin şu 60 tavana
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

2. Verdi.....
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

geçmiş yıllarda garanti ve akbank kurucu hisseleri satın almış efsane fiyatlara
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

4. Borsa İstanbul un işA da maksimum emir yüksekliğini 500.000 tl ye yükseltmesini bekleyebiliriz.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. ISATR - İş Bankası A

............

Saygılar
    Ytd

Son düzenleme : jager; 04-04-2019 saat: 11:50.

Sayın yukselc'nin blog paylaşımından alıntılanarak hisse başlıklarında paylaşılmıştır. Kendisinin emeğine sağlık.

(05.04.2019 tarihli güncelleme)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

***ISATR* *ISKUR* *ISBTR* *ISCTR*** TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.( İhraç Tavanına İlişkin Bildirim

***ISATR******ISKUR******ISBTR******ISCTR*** TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş.( İhraç Tavanına İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi Yurt Dışında İpotek Teminatlı Menkul Kıymet İhracı için Genel Müdürlüğe Yetki Verilmesi Hakkında
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Yetkili Organ Karar Tarihi 09.04.2019
    İhraç Tavanı Tutarı 1.000.000.000
    Para Birimi EUR
    İhraç Tavanı Kıymet Türü Borçlanma Aracı
    Satış Türü Yurtdışı Satış
    Yurt İçi / Yurt Dışı Yurt Dışı

Ek Açıklamalar
    Bankamız Yönetim Kurulu'nun 09.04.2019 tarihli kararı ile, Bankamızca bir veya birden fazla ihraç suretiyle, çeşitli tertip ve vadelerde ve ihraç tarihlerindeki piyasa koşullarına göre belirlenecek sabit ve/veya değişken faiz oranlarına sahip, toplamda 1 milyar Euro veya Türk Lirası da dahil diğer para birimlerinde muadili tutara kadar, yurt dışında İpotek Teminatlı Menkul Kıymet ihraç edilmesine ilişkin gerekli işlemlerin yapılması konusunda Genel Müdürlük yetkili kılınmıştır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/754661

BIST

(09/04/2019 - 17:52:02)

8. İşA ucuz kaldı .
    Tavan bekliyorum burda da.
    Bugün veya Pazartesi inşallah beklentim.
    100 binlik maksimum emir seviyesinin yükseltilmesi gerek. Bu da baskı oluşturacaktır.

Sayfa 48/98 İlkİlk ... 38464748495058 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •