Sayfa 402/853 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. NİP-22054 E GİRİYORDU BİZİM PARSEL

(nip=NAZIM İMAR PLANI9

HADİ HAYIRLISI, HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN....

2. ben ikincisini seçtim..çünkü sözü edilen arazilerin isimlerinin hepsi bu raporda geçiyor...ama açıkçası anlamını anlayamadım...

işte rapor budur...

ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Inşallah herkesin kazanacağı, hiçbirimizin kaybetmeyeceği günleri yaşarız, bundan sonra...

4. buda haritası...mipazın arazisi burda gözüküyor mu bilemiyorum...eskiler biliyor olmalı...

ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben ikincisini seçtim..çünkü sözü edilen arazilerin isimlerinin hepsi bu raporda geçiyor...ama açıkçası anlamını anlayamadım...

Işte rapor budur...

teşekkürler keko..

Soldaki kısım imzalandığını gösteriyor... Nip 22054 bizim 1154 parseli kapsıyordu...

Detayları mipaz biran önce açıklasa bari...

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    buda haritası...mipazın arazisi burda gözüküyor mu bilemiyorum...eskiler biliyor olmalı...

40220-- (11) bunu yükleyebilir misin hocam.

7. ne kadari kamulastirildi, ne kalior geriye ve ederi ne olur bunu konussak..mevcutta sirket degeri 340 milyon zaten ustune ne koyar? bu arada 3,20 den satmadigimi 1,86 dan satmak durumunda kaldim. bende hisse yok ama almayacagim anlamina da gelmior. hersey kismet. kriz ustine kriz dayanma gucu birakmadi..yoksa torunlara birakriim diordum.

Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.
    Yatirim tavsiyesi icermemektedir. Her yatirim karari duyumlarla degil sahsi arastirmalar ile alinmalidir.

8.  Alıntı Originally Posted by caykasigi Yazıyı Oku
    40220-- (11) bunu yükleyebilir misin hocam.

bu belge kısmı....birazdan haritasını de veririm..

Sayfa 402/853 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •