Sayfa 456/853 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by Mithat_38 Yazıyı Oku
    Abi şimdi teknik ne diyo
    Bakmadım henüz. Gece bakarım grafiklere.. Biraz dinleneyim..

Gidip Şanj dopu oynayacağım..

Bir rakamı da banko yazacağım artısına.

Hatta iki rakamı yazayım.. 5 ve 8 rakamlarını banko yazayım..

Şansa..

2.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Kötü bir şey mi yazıyorum..

Olumsuzluk mu yazıyorum..

Baştan sona okuyun yazılarımı, içinde faydalanabileceğiniz çok bilgi var..

6.2 trilyon işlem hacimli tahtayı yapacak gücüm olsa burada olmazdım.. Olsam da bir şey yazmazdım..

Not: özür2 borcun baki..
    Senide WhatsApp grubuna bekleriz değerli bilgilerinle birbirimize faydalı olmanızı bekleriz ayrıca herkes dahil olabilir

WhatsApp grubu ; https://**************.com/5gEcZr9C9So635imjfvAOA

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by MyPlanet Yazıyı Oku
    Senide WhatsApp grubuna bekleriz değerli bilgilerinle birbirimize faydalı olmanızı bekleriz ayrıca herkes dahil olabilir

WhatsApp grubu ; https://**************.com/5gEcZr9C9So635imjfvAOA
    Burada binlerce kişi tarafından okunan foruma yazdıklarıma "troll" , "tahta yapıcı" yakıştırması yapılıyorsa... WhatsApp'da beni vatan haini ilan edersiniz..

Ayrıcana..

grup sevmiyor ben.

horoz oluyorr ben... yapıyor iş ben... borsada.. tahtalarda.. vakit yok ben vatsapp..

4. Değerli paydaşlar,mecidiye gişelerin açılışı ile mipaz arazisine çok yakın olan otoban faaliyete girmiş ,yavuz sultan selim köprüsüne bağlanarak 3.havalimanına ulaşım sağlanmış ,sabiha gökçen ve iga hava limanları arasında kalan bu güzergah artık yeni prestij yolu olmuştur .
    Atatürk havalimanı kapanınca şu anki basın ekspres prestij yolundan daha fiyakalı olacaktır .mipaz arazilerinin kısmeti açılmışır sabredelim. daha planlar askıdayken çekmeköye kadar metro dayanmış cuma günü cumhurbaşkanı tarafından açılışı ı yapılacak.çok fazla düşünmeye gerilmeye gerek yok ,sıkılan kısmetini başka yerde arasın ,spek de elinden geleni ardına koymasın. herkese bol kazançlar. ytd.

5. Nerdesin sen arkadasim boyle bilgileri daha once yazda piyasada fazla para kaybetmekten pisikolejisi bozulmus basmane reklami yapanlar burayi kirletmesin

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by aytek76 Yazıyı Oku
    Nerdesin sen arkadasim boyle bilgileri daha once yazda piyasada fazla para kaybetmekten pisikolejisi bozulmus basmane reklami yapanlar burayi kirletmesin

Kalbimi kırıyorsun aytek.. tek tek üztüme geliyorsunuz..

Bir şey öğrenmemişsiniz benden..

Ben size araştırmacı olun dedim.. Ama arştırmıyorsunuz..

Mesela bakın bu LİDYALI arkadaş zamanında ne demiş..

Alıntı Originally Posted by LİDYALI Yazıyı Oku
    bu modası geçmiş haberle mi avlıyacaksınız milleti? ya çok komiksiniz !!144 dönümün mağlubiyeti ile yüzünüz kızarmadı da ,bu eskimiş haberlemi milleti kandıracaksınız ?masa sandalye şirketi sizi..!yakında devlet kalanı da istimlak eder veli efendiyi taşır bu arazilere .nasıl olsa beş para etmiyor buralar, değil mi?
    Ne zaman demiş.. 17.07.2017 de demiş..

Şimdi tarih ne..

Bu arkadaş ne diyor..

İsterseniz bu durumu bir de grafikle açıklayabilirim..

7. Dogru soyluyor 1masa 1sandalye sirketi ama arsa var bu arkadasin su anda yazdiklari dogrumu degilmi

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku

İsterseniz bu durumu bir de grafikle açıklayabilirim..

aytek aytek..

bak şimdi grafiğe..

17.07.2017 tarihine bak grafik üzerinde..

Kalbimi kırıyorsunuz.. ben size nasıl yardımcı olurum diye karşılıksız paylaşım yapıyorum.. azıcık neşelenin diye espiriler yapıyorum..

Ama siz benim kalbimi kırıyorsunuz..

Küstüm size.. Yarın da yazarım.. bir daha da yazmam.. terk-i diyar ederim buraları..

Sayfa 456/853 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •