Sayfa 667/853 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 5,329 - 5,336 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. 2019 un çok kazandıranı olacak

2. Bi kenera yazın bu dediğim tarihi

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by Pik16 Yazıyı Oku
    Şöyle diyeyim şubat sonunda 3 lü rakamlar olunca birbirinize suçlamalarda bulunmazsanız geçmiş te şöyleydi böyleydi falan bunlar geçmişte kaldı hedef 7 yakında form şenlenir yatırım tavsiyesi olmayıp kendimi Bağlar artık ok yaydan çıkmıştır orta vadede hedef 6 ay sonra 10 tl şaşırmaya devam edin
    ben cok gordum diger forumlarda 17 tl diyende gordum 50 tl diyende sonra bunlari diyen bibk olmaz dediginide gordum arsaya 3 milyr usd diyenide gordum.sen biraz mütevazi davranmisin neyse gelicem forma subat martta zaten buralardayimda seni bulmak icin gelicem;))ya evde yoksan sarksiini calicam sana

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 134 140 arasinda ben gap goruyorum bakalim geri donup kapicakmi

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by VOLBOR Yazıyı Oku
    Şubat ayında olacak gelişme duyulduğunda şenlik başlar
    arsa mı varmış
    para mı gelecekmiş
    allah
    allah

nereden çıkıyor bu laflar
    Hakikaten Allah Allah. Volbor seni kervn da bekliyor yatırımcılar. Bak yarın 6 ocak ama kervn kottaaa 😆😆😆😆😆😆😆😆 hani kot dışı kalacaktı. Özelden görüştüklerimde hani bu düdük niye cevap vermiyor kervn topiğinde diyorlar. Bende ne bileyim demekki tükürdüğünü yalamayı seviyordur dedim 😆😆😆

7. Volbor ın yazdığı ile gaza gelmeyin arkadaşlar. Kervansaray yatırım holding için aylardır kotdışı olacak dedi. Son tarih olarak da 6 ocak pazar dedi. Evet pazar günü son dedi. Hala bekliyoruz bakalım kot dışı olacakmış.

8.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    Volbor ın yazdığı ile gaza gelmeyin arkadaşlar. Kervansaray yatırım holding için aylardır kotdışı olacak dedi. Son tarih olarak da 6 ocak pazar dedi. Evet pazar günü son dedi. Hala bekliyoruz bakalım kot dışı olacakmış.
    Çok haklısınız. Şimdi aranmakta kendisi ama ulaşılmıyor. Milleti dökemedi kervanda. Bekliyoruz kendisini ve engin bilgilerini 😆😆☉

Sayfa 667/853 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •