Sayfa 369/853 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Arkadaşlar amacım kimseye umut dağıtmak değil baştan belirteyim. Ancak herkes gibi nacizane görüşlerimi paylaşacağım. Bu kağıt geçen sene 0,50 fiyat düzeyinden 3,19’a kadar çıktı.Buna ister spek ister beklenti deyin. Ama beklenti devam ediyor mu? Ediyor. Geçen sene aynı dönemde 0,80’lerden 1,30’ları gördü. Sadece arazinin değerleme hikayesine. Her ne kadar fiktif bir kar olarak görünsede bilançoda arazinin değerini doğru göstermek açısından önemli. Demem şu ki Aralık ayı içerisinde bu kağıdın tekrar yukarı ivme kazanması muhtemel. Değer artış kazancından muhtemel 50-60 milyon civarı kar yazacak. Nasıl 3. çeyrekte zarar açıkladı ise 4. çeyrekte kar açıklayacak. Lütfen ama lütfen kimse bu yazılanlardan etkilenmesin kendi araştırmasını yapsın. Geriye doğru dönük 3-5 senenin faaliyet raporlarını okusun. Bana bu kağıt ile ilgili bilgi geldiğinde 1 ay araştırmasını yaptım. Arkadaşlar maalesef kurtlar sofrasındayız. Hepinizin bir hedef fiyatı olsun. Onu gördüğünüzde satın. Bunları Doğan’ın çeşitli kağıtlarından son 2-3 senede haspelkader kazanan biri olarak yazıyorum. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Lütfen herkes kağıdı iyice araştırsın. İnşallah tüm ky’ler kazanç elde eder.

2. defter değeri 215 uzerinde kaldıgı sürece sıkıntı yok aşassıı sıkıntı

Yılbaşından bugüne..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Arkadaslar bu kagit icin defalarca yazdim birileri mal cikiyor diye. Bu hisse icin yayilan arsa muhabbetleri. Hisseden mal cikanlarin ekmegine yag surmektir. Diyeceksiniz ee hisse 1 tl den 3.20 ye geldi. Suan da 1.85 de demek ki hareket endeksin yukselis etkisiyle spegin kavusmasindan kaynakli bir yukselismis manasi cikiyor. Saglam alti dolu olsaydi suan bir yerde tutunabilmeliydi. Kostur kostur asagi kosmamaliydi. Diyecegim su ki arsa muhabbetine hic itibar etmeyin. Hisse hangi trend de ona bakin. Burada hep döner bir arsa muhabbeti. Ben bu ulkede dogan gurubunun yararina bor karar cikacagina inanmiyorum. Keza boyle olmasa dogan grubu hisseleri endeksin ralli yaptigi bir çağda sek sek oynamazdi.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 1.85 ile giriş yaptım. Mipaz göster kendini bakalım.

6. Boyle devam ederse 1.50 yi gorur gibi duruyor

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Nihatttk Yazıyı Oku
    1.85 ile giriş yaptım. Mipaz göster kendini bakalım.
    Dibi bi görseydin iyiydi. Yarın sende sövmeye başlarsın .

biz kimiz ki başkasına akıl verelim . Y.T.D.

8. bu kağıdı yönetenlere ne kadar sövsem azdır yangından mal kaçırırcasına mal satılıyor ister 1.50 ister 1 isterse 0.50 yapın ****** çocukları nasıl olsa uzun vadeci olduk dindiz,kansız pislikler...

Sayfa 369/853 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •