Sayfa 411/853 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    keko sen güzel söylüyonda askıda ne yazıyor ona bak...adamlar doğan lehine plan zor çıkarır.çünkü güzel şey çıksa çıkaranı da sorgulama ihtimali olurmu acaba.bu işlere belli olmaz..bana kalsa heryıl artsaydı değeri daha iyi olurdu...bu imar güzel olsaydı kokusu ardahandan bile duyulurdu..şimdiye kadar..ama yinede kimsenin zarar yazmasını istemem. imarı incelemek lazım..
    şu ana kadar zaten en kötü durumda idi yani arazi niteliğinde idi...şimdi birazcık olumlu bir gelişme olursa ve bir kısmı bile istedikleri gibi olursa o vakit mipaz çok karlı çıkar...tabi net bir şey söyleyebilmek için imar planlarına bakmak lazım...bu bağlamda şirketin kap açıklamaları önemli olacak...sanırım inceleme sonucunda bir açıklama yapacaklar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. açılır açılmaz devreyi yaktı... ALLAH yardımcımız olsun dostlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. pardon devreyi yakmamış...açılış zaten 2,20 olunca devreyi ancak 2,42 ta yakar....

4. Arkadaşlar bu işlerden anlayan bir arkadaşımız imar durumu ile ilgili bir yorum yapabilir mi.

5. Yine göstermelik bir çıkış yaptı geri gelip tekrar çıkışa devam umarım bismillah çok heyacanlıyım şu hisseden kırtulayım başka bir şey istemiyorum

6. Beytullah kardesim sattinmi

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Firma açıklamaları ve İmar detaylarını takip etmek lazım

8. gaplı açılış,ilerde boşluğu kapamak ister mi acaba?

Sayfa 411/853 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •