Sayfa 145/214 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon
Arama sonucu : 1706 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    bunlar adam olsa yeminle yıllarını bunlara vermiş sırf cimşit kardeşim için kağıdı çıkartırlar .....çookk emek verdi ben vazgeçtim hala kardeşim ilk günkünden daha istekli beklentili ümitli tebrikler kardeşim inşallah herşey gönlüne göre olur inşallah...
    CANSIN YA ! Senin gibi bir dostu kazandim yetmez mi kardesim...iyi ki varsin sende. Soylediklerin ve yazdiklarinda da hep dogru ve hakli...Hersey para degil ! Biz insanız herseyden evvel..insani degerlere sahibiz.. Adam gibi adam olarak kalmaya hala ! Allahın izniyle tabi..ve ÜLKEMIZ VATANIMIZ INSANIMIZ önceligimiz...Gucluyuz elhamdülillah kolay kolayda yıkilmayız...Bu zavallılar varsın günü kurtardıgını sansınlar..izliyoruz debelenmelerini...ytd

2. Iyimser olmak icinde evet yine bir neden var su noktada bile. Söyleki :
    Sirket en azından bir diger faaliyet kolundan ( hatta esas faaliyetinden de diyebiliriz ) GES lerden catır çatır üretim ve satış yapıyor ki bu da sirket icin pozitif , artı bir süreç , deger...ytd

2.05 e 141bin lot koydular. Genelde verirler.

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    CANSIN YA ! Senin gibi bir dostu kazandim yetmez mi kardesim...iyi ki varsin sende. Soylediklerin ve yazdiklarinda da hep dogru ve hakli...Hersey para degil ! Biz insanız herseyden evvel..insani degerlere sahibiz.. Adam gibi adam olarak kalmaya hala ! Allahın izniyle tabi..ve ÜLKEMIZ VATANIMIZ INSANIMIZ önceligimiz...Gucluyuz elhamdülillah kolay kolayda yıkilmayız...Bu zavallılar varsın günü kurtardıgını sansınlar..izliyoruz debelenmelerini...ytd
    adamsın kardeşim....katılıyorum her dediğine...insanı ve manevi olarak...yalnız bunlar 2 nin altına sarkıtırsa elindeki malı kaptırırlar çünkü nu saatten sonra kağıt batsada kimse mal satmaz..

5. şirket bütün aldığı payları eleden çıkarmış 1 milyon kar elde etmiş..

6. 2.05 ile tekrar beraberiz çakal sürüleri..

7. 2.05 den aldık çakala 2*12 den verdik bereket versin..

8. bunlar çok garip hisse 2002 den beri en az 20 kat aşağıda bu büyük ralliye kullanıp fırlatıp spk engeline takılmadan hem şirketi değerlendirip hem dünyanın parasını kazanıp işleri yoluna koymuyorlar ......hala deve yolunda kene ezmeye çalışıyorlar harbi beyinsiz abi bunlar yaaaa...

Sayfa 145/214 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •