Sayfa 198/214 İlkİlk ... 98148188196197198199200208 ... SonSon
Arama sonucu : 1706 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. bende vedalaştım...kalanların bahtı açık olsun bol şanslar bol kazançlar.....ytd....bir nebze yıllardır kayıp ve beklettiklerni telafi etti teşekkürler...

2. SON GÖZDELERİM..KENT EKİZ.VE TAZE KURU
    Son düzenleme : egecballh1; 28-09-2020 saat: 13:25.

3. .......................
    Son düzenleme : egecballh1; 28-09-2020 saat: 13:26.

4. .................................
    Son düzenleme : egecballh1; 28-09-2020 saat: 13:26.

5. bugün hacim yapmaya çalışıyor sanırım.
    10 üzerine güçlü hacimle mi atmak istiyor?
    Teknik analiz bilenler yazabilir mi?

6.  Alıntı Originally Posted by sonkez Yazıyı Oku
    bugün hacim yapmaya çalışıyor sanırım.
    10 üzerine güçlü hacimle mi atmak istiyor?
    Teknik analiz bilenler yazabilir mi?
    hacim macim bilmem ben benim bildiğim..spek kardeş 15,-20 tl.lere götürüp..amacına ulaşması lazım...spek bu belli olmaz....5,5 tl ye kadar tabana basabilirde.....ama bence uzun se...işmeden sonra yarım bırakmak gibi olur....o yüzden blanço ve gelecek haberi kullanıp..mutlu sona ermek isteyecektir.....ben 9 tl.den çıktım lakin spek buralardan çıkarsa çok büyük hata olur.....en az 15-20 tl.lere gitmesinde fayda var sakınca yok çünkü bir sürü beklenti aslında var ve bu kap haberleriyle sanırım açıklanmasına az kaldı......kısaca ..artık demem oki bu kağıtta yorum dönemi bitti gelecek kap haberlerine göre yön almak kaldı....ben kap haberlerini bekleyeceğim ona göre hareket edeceğim....2,tl.lerden aldım 9 tl.lerden sattım neden riske edeyim şimdi alıpta 3 kat karımı...değil mi ?yatırım tavsiyesi değildir uzmana danışın bunlar şahsi fikrim ve boş bir yorumdur....

7. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    Son düzenleme : egecballh1; 29-09-2020 saat: 13:35.

8.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    hacim macim bilmem ben benim bildiğim..spek kardeş 15,-20 tl.lere götürüp..amacına ulaşması lazım...spek bu belli olmaz....5,5 tl ye kadar tabana basabilirde.....ama bence uzun se...işmeden sonra yarım bırakmak gibi olur....o yüzden blanço ve gelecek haberi kullanıp..mutlu sona ermek isteyecektir.....ben 9 tl.den çıktım lakin spek buralardan çıkarsa çok büyük hata olur.....en az 15-20 tl.lere gitmesinde fayda var sakınca yok çünkü bir sürü beklenti aslında var ve bu kap haberleriyle sanırım açıklanmasına az kaldı......kısaca ..artık demem oki bu kağıtta yorum dönemi bitti gelecek kap haberlerine göre yön almak kaldı....ben kap haberlerini bekleyeceğim ona göre hareket edeceğim....2,tl.lerden aldım 9 tl.lerden sattım neden riske edeyim şimdi alıpta 3 kat karımı...değil mi ?yatırım tavsiyesi değildir uzmana danışın bunlar şahsi fikrim ve boş bir yorumdur....
    4 liradan alıp 6 liradan sattığım qnbfl 200 liranın üstüne çıkmıştı. O yüzden ben bekleyeceğim biraz daha.

Sayfa 198/214 İlkİlk ... 98148188196197198199200208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •