Anket Sonuçlarını Gör: 2020 ile 2025 Yılları arasında beklenen BORSA hareketi için TAHMİNLERİNİZ?

Oylayan
64. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 2020 YILINDA xU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 40BiN KIRILMAZ!

8 12.50%
  • 2021 yILINDA XU100 DiP SEViYEDE OLUR ANCAK 35Bin KIRILMAZ!

7 10.94%
  • 2020-2021 YILLARI TEKNiK ANLAMDA TEHLiKELi YILLAR ANCAK 50Bin ALTINA SARKMAYIZ!

8 12.50%
  • 2020-2021 ENDEKSLERDE 3'LÜ DiP OLUŞTURMA ZAMANI ANCAK 60biN ALTINA SARKMAYIZ!

3 4.69%
  • 2020-2021 gRAFİKSEL DiP VE KRİZ OLUŞUMU İÇİN MÜSAİT ANCAK 70biN ALTINA SARKMAYIZ!

25 39.06%
  • DÖVİZ BAZLI GRAFİKLERDE DÖVİZ ARTMADIĞI SÜRECE DİP ARAYIŞI DEVAM EDER 2021 Dipleri GÖRÜRÜZ?

5 7.81%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 5 YIL SÜRER?

19 29.69%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜ ATMASI6-7YILSÜRER?

11 17.19%
  • 2020-2021 DİPLERİNDEN SONRA gRAFİKSEL RALLİ başlar VE ENDEKSLERİN 350BİN ÜSTÜNE ATMASI 8-9YIL SÜRER?

3 4.69%
  • KAĞIT PARAYA GÜVEN BİTTİĞİ İÇİN ALTIN ONS FİYATI 2024-25 YILINDA 2800usd'Yİ GEÇER Mİ?

15 23.44%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 45/61 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon
Arama sonucu : 483 madde; 353 - 360 arası.

Konu: 2020 - 2025 GLOBAL ECONOMIC CRISIS XU100 + XAUUSD + CRUDE oil ve BORSANIN HAREKETİ

Alıntı Originally Posted by astsubyee Yazıyı Oku
    @666 seker kardesim ya asabi birisin ya milletin aklinin olmadigina inaniyosun ki akil vermeye calisoyosun(bana kendi hisseni kendil bul diye akil verdigin icin cevap hakki dogdu)kimsenin tavsiyesiyle hisse alacak biri degilim.kendi hissemi kendim buldum ve burdada yazdim sktas i belki yardimci olabilirim diye.kimseyede al yada sat tavsiyesi kesinlikle degildir.ersoyun onerdigi hisselerden almadim ama bu forumda paylastigi bazi bilgilerden dolayi 1 tane daha hisse buldum.ersoyun alinti yaptigi kitabi dun gece okudum.4 yil once yazilmis bir kitap.yani ersoyda bu kitabi okuduktan sonra dolar ve altin alin yazmaya baslamis.diger yazdiklari (ucak dusecek,savas cikacak vs.) Komplo teorisi.bu forumlarda hisse soylemeden ne bilgisi paylasabilir benimle.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kitabın adı ne hocam.Valla altın hakkında dedikleri acaip aklıma yattı benim.

2.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Kitabın adı ne hocam.Valla altın hakkında dedikleri acaip aklıma yattı benim.
    @hakem kitabin adini yazsam reklam olur.vebalini alamam.ama ersoy beyin paylastigi vidyolari izleyip bulabilirsiniz zaten en onemli yerlerini ersoy bey paylasmis.bizim toplumumuzun hastaligi bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak.en cahil insandan bile ogrenecegimiz seyler olabilir yeterki duymayi bilelim.her soylenene muhalefet olmak en kolayi biz zor olani secip yapici olalim.

3. Ohalin kalkmasiyla birlikte iflasini aciklayacak sirketlerden kimler olabilir

4. https://youtu.be/rbHU12ctDRU

Alıntı Originally Posted by astsubyee Yazıyı Oku
    Hem onun dediklerine inanmiyosun hemde o dedi diye kendini patronun adami olmadigini soyluyosun.ne yaman celiski bu.neden bu kadar inat yaptin ?cok bilmislik yapan cok dusmusluk yasar.o fikrini soyledi sende fikrini soyledin.ornekleri verip bu itibarsizlastirma caban neden ? Forumu zaten bastan sona okuyan ersoyun escomu yazdigi tarihten itibaren hareketlerine bakip degerlendirir.

Biz ne desek bos.

Bana birsey soyleyecegine bu manipulasyonlari yapan sahsa soyle. Adam yazilim ile donanim sirketinin farkini bilmeden donanim sirketine gelmis "yerli whapp yapacak, yerli otoyo program yazacak" diye salliyor, okuyanlari bulastiriyor… biz dogrusunu yaziyoruz, sirketin bir bacagi cukurda diyoruz (bu adam daha ortaya cikmadan)… senin cikardigin sonuc da ne.

Verdigim ornekten yola cikarak iki hucreli protozoalar bile bu sahsin ya karacahil, ya da manipulasyon amacli yazdigini anlayabilir. Bence her ikisi de.

Yok oyle yagma insanlari manipule edip edip olayi gecistirmek sonar. Ben gelir koyarim yazimi. Begenmiyorsan okumazsin.

Cikarip sanki su yazdigin yanlis, su yazdigin hatali dediniz. Hicbir sey diyemediniz. Cunku bir tarafta sallayan var, oteki tarafta gercekleri yazan.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Biz ne desek bos.

Bana birsey soyleyecegine bu manipulasyonlari yapan sahsa soyle. Adam yazilim ile donanim sirketinin farkini bilmeden donanim sirketine gelmis "yerli whapp yapacak, yerli otoyo program yazacak" diye salliyor, okuyanlari bulastiriyor� biz dogrusunu yaziyoruz, sirketin bir bacagi cukurda diyoruz (bu adam daha ortaya cikmadan)� senin cikardigin sonuc da ne.

Verdigim ornekten yola cikarak iki hucreli protozoalar bile bu sahsin ya karacahil, ya da manipulasyon amacli yazdigini anlayabilir. Bence her ikisi de.

Yok oyle yagma insanlari manipule edip edip olayi gecistirmek sonar. Ben gelir koyarim yazimi. Begenmiyorsan okumazsin.

Cikarip sanki su yazdigin yanlis, su yazdigin hatali dediniz. Hicbir sey diyemediniz. Cunku bir tarafta sallayan var, oteki tarafta gercekleri yazan.
    Ben ersoyu koruma amacli yazmadim siz yanlis bilgi sahibisiniz diye de yazmadim.ben kesin yazilan seye karsiyim.sizde diyosunuz ki batik bi sirket arkadas muhasebeciler kagit uzerinde sirketi ucururda kacirirda.ersoy yanlis yazarak vebal aliyo peki tutki 3 ay sonra escom 3.5 tl oldu
    ? Vakit ayirip ersoyun tezini curutmek icin bir suru vakit harciyosunuz gercekten helal olsun @666 en cok merak ettigim escom

7. Ersoy tedavi şansın yok maalesef
    İyi niyetle yazdıklarını okuyom
    Yine anlıyamıyorum
    Gittikce de atış dozunu artırıyon
    Kabul et batak hisse pazarlıyon
    Dökta 20 tane egeen edermiş
    Dolar 17 lira olacskmış
    Petrol 200 dolar
    Altın alıp başını gidecekmiş
    Yazdıklarını mantık dışı bulunca şunun adamıoluyoz
    666 nın eleştirilerinin birine bile cevap yazamıyon
    Escom sahibi spk dan cezayı yedi bu arada
    Şimdi de söktaşı nasıl keşfedemedim benmiş
    Aferin diyor hissedaşımıza
    Kipa tskb vkgyo vs aklına geleni söylüyor
    Bu arada tşk etmem lazım
    0.71 alıp 0.75 çıktık escomdan
    Sen az al dediğin için 100 lot kadar..

8. @666 ve @kanepe iyi pas yapiyosunuz.yanliz karsinizda @ersoydelta var

Sayfa 45/61 İlkİlk ... 35434445464755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •