Sayfa 354/416 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Ortak bugün ne yapmaya çalışıyorlar acaba?? Bir fikrin, öngörün var mı??
    Size cok kisi hakkini helal etmeyecek !

2. Böyle işlemler iyidir. Aksi halde kimse satmaz. Şirketin yakında konusunu bilemem ama iyi bir haber göndermesini bekliyorum.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sn. dide,
    Konusunu bilmediginiz iyi haberleri bekleyebilirsiniz.
    Ben @muhtar63 beye cevap verdim!

4. Ben de kimseye cevap vermedim, kendimce yorum yazıyorum sadece.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Sn. dide,
    Hiç bir şey anlamadım cevabınızdan, geçmiş yazılarınıza bakın Merko hakkında hep olumsuz yorum yaptınız ve ben dahi etkilendim o olumsuz yorumlarınızdan, geçmişte hatırı sayılır lotlar vardı elimde ve çok iyi hatırlıyorum o zaman 1.51 den sattığım büyük lotlarımı sonrasında 2.05 ten aldım ama geçmiş lot sayılarımın üçte biri kadardı. Yazdıklarım al-sat-tut ve yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Sn. dide,
    Şimdi vaktim yok bey efendi, size geçmiş tarihlerde yaptığınız olumsuz yorumlarınızı tarihi ve hissenin o günkü fiyatlarıyla alıntı yaparak paylaşacağım. Ben bu hisse net hesabını da sırf senin gibi geçmişte bir hissede olumsuz cevap yazan birisine cevap vermek için açmıştım. İlk yorumuma gidin görürsünüz hesabımı niye açtığımı. Görüşmek üzere iyi günler diliyorum şimdilik.

Alıntı Originally Posted by dide Yazıyı Oku
    Böyle işlemler iyidir. Aksi halde kimse satmaz. Şirketin yakında konusunu bilemem ama iyi bir haber göndermesini bekliyorum.

Vallah hocam bunlar beni bile silkeledilerse, hisse de küçük yatırımcı kalmış mıdır bilemiyorum. Yazdıklarım al-sat-tut ve yatırım tavsiyesi değildir. ALLAH herkesin niyetine ve gönlüne göre verir inşallah.

8. Maaşallah bu seviyeden maliyet yapılması da bir işaret.

Dönemeç'e 1 kaldı çok şükür.

Haftaya Allah Kerim.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

Sayfa 354/416 İlkİlk ... 254304344352353354355356364404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz