Sayfa 368/416 İlkİlk ... 268318358366367368369370378 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    Maaşallah merko.
    Daha başka ne denebilir ki ?
    41 kere Maaşallah

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun kar cebe yakışır.
    Sonuç olarak hiçbir hisse sonsuza kadar yükselmez/düşmez.
    Olası düşüşe hissede yakalananlar taban serileri geldiğinde elden de çıkaramaz.
    Tkuru da olduğu gibi.
    Herkese Hayırlı kazançlar
    İlk dibi görelim bari... Merko yüzünden portföy çeşitlendirmesi kuralları alt üst oldu....
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by Rzgtl Yazıyı Oku
    İnvesting yorumları içler acısı. Panayır yeri sanki bedava para dağıtıyorlar ve hiç kaybetmeyecekmiş gibiler umarım öyle olur

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sürekli %1000 artış var yazıyorlar, eşanlı azaltımdan bahseden yok. Tamamen algı operasyonu, 4 işlem bile bilmeyen sağdan solan duyup gelen tiplerle doldu investing. Fiyat arttıkça hisse sahiplerinin zeka seviyesinde düşme oluyor. Tkuru 1000 lira olduysa biz neden olmayalım diye hayal satanlar da ayrı olay, dolaşımdaki hisse adedinden bihaber, piyasa değeri nedir bilmeyenler doluşmuş durumda. Mart - Eylül dönemi Kent hissesi de taşımıştım, aynı tipleri orada da görmüştük. Uçan kaçanlar, yat kat alanlar ilk tek fiyat tedbiri sonrası ne yapacaklarını şaşırmışlardı.

3.  Alıntı Originally Posted by xprofessorx Yazıyı Oku
    Sürekli %1000 artış var yazıyorlar, eşanlı azaltımdan bahseden yok. Tamamen algı operasyonu, 4 işlem bile bilmeyen sağdan solan duyup gelen tiplerle doldu investing. Fiyat arttıkça hisse sahiplerinin zeka seviyesinde düşme oluyor. Tkuru 1000 lira olduysa biz neden olmayalım diye hayal satanlar da ayrı olay, dolaşımdaki hisse adedinden bihaber, piyasa değeri nedir bilmeyenler doluşmuş durumda. Mart - Eylül dönemi Kent hissesi de taşımıştım, aynı tipleri orada da görmüştük. Uçan kaçanlar, yat kat alanlar ilk tek fiyat tedbiri sonrası ne yapacaklarını şaşırmışlardı.
    Hahahah süper yorumlar varmış biraz baktım da cidden bilgilendirici!

@aydınefesi ortakta uzun zamandır burada ve muhtemelen benim gibi eksi maliyetli olduğu için hisseyi tutuyoruz.

Bu fiyatlardan hala ekleme yapanlar ise kesinlikle yatırım yapmadıklarını biliyorlardır. Sürü psikolojisi devrede bakalım nereye kadar
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hahahah süper yorumlar varmış biraz baktım da cidden bilgilendirici!

@aydınefesi ortakta uzun zamandır burada ve muhtemelen benim gibi eksi maliyetli olduğu için hisseyi tutuyoruz.

Bu fiyatlardan hala ekleme yapanlar ise kesinlikle yatırım yapmadıklarını biliyorlardır. Sürü psikolojisi devrede bakalım nereye kadar
    0.68'i gördüğünde alıcılardandım diyelim ortağım .

Bakalım film nereye kadar sürecek ?.makinist sürekli yeni rulo koyuyor makineye )
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

5. Maşallah,nazar değmez inşallah.

30'lu rakamları hayal ederken ,şimdi gerçekleşmesine çok yakınız kısmetse .

Sonrası Allah Kerim artık.

Helal olsun merko'ya ve patronuna.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

6.  Alıntı Originally Posted by xprofessorx Yazıyı Oku
    İnan ki olumlu ve olumsuz algıcıları görünce korkmaya başladım resmen hisse sürü psikolojisi oldu Allah korusun en küçük sallantıda onlar tabana yıkar malı.

7. Bugün yaklaşık 2 milyon satıcılı taban yaptı. Bunun altından +10 ile kalkarsa Hüyük ihtimal brütün tekrar gelmesi için yapılan bir harekettir. Ama hisseye güvenin olduğu belli oldu galiba

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Dün dediğim olay oldu ilk sallantıda sağlam mal kaybettiler
    Ortalama tabandan 1.6 milyon lot alındı.
    Umarım sıkıntısız yolumuza devam ederiz ytd.

Sayfa 368/416 İlkİlk ... 268318358366367368369370378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •