Sayfa 400/416 İlkİlk ... 300350390398399400401402410 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 3,193 - 3,200 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. Masumun malı bitti.kusturdular çocuğu
    Rahatlar mide artık..
    Ytd

Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    Masumun malı bitti.kusturdular çocuğu
    Rahatlar mide artık..
    Ytd
    https://invst.ly/tjm9n

SPK TAHSİSLİYİ ONAYLARSA İLK DİRENÇ YERİ OLAN 11 TL KISADA GÖRE BİLİR. HİSSEDE DARALAN KAMA FORMASYONU VAR GİBİ, ÇOK AŞAĞILARI BEKLEMİYORUM. ANCAK BEDELLİDEN VE TAHSİSLİDEN GELEN NAKİT GİRİŞLERİNİ ŞİRKET İYİ KULLANIRSA, ORTA VADEDE ÇANAK DURUMU OLUŞA BİLİR. .. BİRAZ SABIR GEREKTEREN BİR HİSSE OLARAK GÖRDÜM.. YTD AMOR
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 22-01-2021 saat: 03:03.
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

3. Tahsisli sermaye artışı çok enteresan oldu.
    Merakla beklemedeyim..
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

4. Bu arada,10 ve üzeri çok maliyetlenen ortaklar var gibi duruyor.allah sabırlar versin zararda olanlara.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

Alıntı Originally Posted by aydınefesi Yazıyı Oku
    bu arada,10 ve üzeri çok maliyetlenen ortaklar var gibi duruyor.allah sabırlar versin zararda olanlara.
    sayın yatırımcı o fiyatlarda alanlarında elbet bir fikirleri vardır ki almışlar allah onlarada akıl vermiş, neden acıyorsunuz ki ! Borsa at yarışı değil maglasef türkiyede yatırımcılık anlayışı haftalık, bazen saatlik , herşeyin ilacı sabır sabır eden sabırsızın parasını alır kural bu.. Ytd amor

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/903941

Şirketimiz merkezinde yapılan yönetim kurulu toplantısında;

Şirketimizin 27.11.2020 tarih ve 36 sayılı Yönetim Kurulu Kararı ile güncellenen Sermaye Artımından Elde Edilecek Fonun Kullanımına İlişkin, raporda belirtilen Tesis ve altyapı yatırımlarımızla ilgili olarak Yatırım Teşvik Belgesi alınması için T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'na başvuru yapılmasına yönelik alınan karar doğrultusunda gerekli işlemler başlatılmıştır.

Kamuoyuna duyurulur.

Kamuoyunun dikkatine;

Şirket'imizin 19 Ocak 2021 tarihli yönetim kurulu toplantısında, aşağıdaki kararlar alınmıştır;

Sektörümüzde pandemi ve sonrasında yaşanan gelişmeler, beraberinde yeni iş olanaklarını da doğurmuştur. Bu kapsamda:

Şirket'imizin kaynaklarını daha etkin ve verimli bir biçimde değerlendirebilmek amacıyla, gerek organik, gerekse inorganik büyüme modelli yatırım fırsatları ile gelecek hedeflerimize katkı sağlayacak her türlü potansiyel yerli ve yabancı stratejik işbirliklerini ve ortaklıkları araştırmak,

Ağırlıklı olarak ihracata yönelik olmak üzere, yeni ürün ve pazar çalışmalarını araştırmak ve geliştirmek üzere,

Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Alistair Baran BLAKE ile Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. İsmail AKSAÇ yetkilendirilmiştir

KAPTA AÇIKLADIKLARI BU HABERLERLERİN CEVABI GELMEDEN BU HİSSELER KALKMAZ ÖRNEĞİ ÇOK YTD AMOR
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 23-01-2021 saat: 00:24.

matriks dip zirve analizi durumu
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 400/416 İlkİlk ... 300350390398399400401402410 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •