Sayfa 235/416 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 1,873 - 1,880 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1. Lucky7 merko çıkarken sürekli takas paylaştın ama ikinci günün tabanından sonra yeniden yazmaya başladın. Neden?

Sent from my iPhone using hisse.net

2. son 1 aydır kaç tane hissede resmen vurgun yapıldı.Ne bunu denetleme mekanızmaları görüyor nede müdahele eden var...bir vatandaş olarak devlete olan güven duygumu yitirmek istemiyorum ve direniyorum..kim olduğunu bilmediğimiz vurgun çeteleri o hisseden o hisseye çalarak geziyorlar..şimdi ne olduda bu hisse 2 günde %40 geri geldi..Allah belanızı versin o kücak yatırımcıdan dolapp ile dubara ile çaldığınız paralar en sevdiklerinize hastane ve tedavi parası olur inşallah..

3. Oooo çocukları ......amkkk

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu adilere ne kadar söverseniz dövün bunlar yarappi şükür derler boşuna kendinizi strese sokup sağlığınızı bozmayın.iki gündür kağıda adeta tecavüz etti adiler piskolojiye oynadılar aldıklarının ortalamasının altında sattılar pazartesi günü de satarlar ama bu kadar lotu çok dağıtarak sattılar ben inanmiyorum bu kadar lotu ky cilara satsinlar Gine kendilerine verdiler hiç mi global den başkasında mal yoktuda satmadı kimsemi karda degil dide mal vermedi.global dün bir arkadaş yazmıştı acaba global mi malı habersiz aldı diye bugün global takasindan bir milyondan fazla açık yaptı demek ki global de metro için toplamış, burda yüklü malı kimseye yedirmiyorlar o nedenle kağıtta yüklü malı olanları bekliyecek satmalarını ,onlarda onları bekleyecek gibi.ytd

Bugün bu kağıt ky kötü çarptı bizide arada götürdü yapacak birşey yok 1.20 den ve tabandan 1.08 den 40 bin aldık artık ne kadar bekleriz Allah bilir inşallah kısa sürer çekirge misali üç kere zıpladık dördüncü de tokatladılar. anlamadığım bu kadar lotu kim aldı kademelerde beş on bin lot olmazken bugün kıtlıktan çıkmış gibi lot aldılar tabandan üç buçuk milyon dan fazla lot aldılar enteresan bu köprünün altından daha çok su akacaga benziyor. Galip ve ortakları diğer bölünmeden önceki hisseleri bir yıl ellerinde tutacaklar satmadan bence bugün kü ve dünkü hareket ve bu kadar hacım acaba acikcı avlamak için mı yoksa sezona para hazırlığı mı piyasada para yok tek yol hisse satmak olsa gerek,daha öncede yaptılar gem global diye bir şirket üzerinden hisse sattılar para bulamayınca sezonu kurtarmak için ginemi aynı oyun oynanıyor diyesim var.düşündüklerim beni bağlar ytd.

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hayrına biri güncel saklama takasını atabilir mi 15 günlük deisim halini tşkler simdiden

7. Metro, Özderici Gyo' da da ciddi satışlar yaptı ve kağıt 10'lardan şu an 0.89 ' a kadar, hatta geçenlerde 0.72' ye kadar düştü. Acaba Metro sahip olduğu diğer kağıtlarda da aynı şekilde davranıyor, hakkındaki ceza kesinleşen ve kaçan Galip acaba Türkiye'den sermayesini de mi kaçırmak istiyor?

8. Galip ozgyo da herkesi ihya etti 10 tl ye götürdü acıkcıları kavurdu resmen ama burda hareket daha baslamadan verdiyse way halimize

Sayfa 235/416 İlkİlk ... 135185225233234235236237245285335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •