Sayfa 402/1006 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. 28 mayis dan baslayarak vakif bank rotatif krediyi %19 a cekmis. Piyasa yavas yavas yukariya cekmeye baslamis rakamlari.

Alıntı Originally Posted by Yalcin Yazıyı Oku
    ne zaman yaptiniz?
    Şimdi yaptım. Bu mesajı atmadan önce.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

3.  Alıntı Originally Posted by bahad1r Yazıyı Oku
    Şimdi yaptım. Bu mesajı atmadan önce.
    Alla alla olmadi ama , subeyle konusuyum, tesekurler,
    y.t.d.

4. konuyla çok alakasız ama Ankara Atatürk orman çiftliği arazisi 29 yıllığına belediyeye devredilmiş. belediyede 3. kişilere kiraya verebilecekmiş ve arazi üzerinde konut ticari alan yapmak serbest olacakmış

5. teb marifetli den günlük 16.50 den bağladım bakalım, hakkımızda hayırlısı

6.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    28 mayis dan baslayarak vakif bank rotatif krediyi %19 a cekmis. Piyasa yavas yavas yukariya cekmeye baslamis rakamlari.
    Pek yavaşı yok aslında Şeker %21, Halk %18.75 yaptı. Arttırmayan yoktur gün itibariyle. Artmayan mevduat da olmaz, sadece biraz geç emilir sisteme ilaç. Kredi direkt damardan girdiğinden saat affetmiyor.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

7. Seker %21 ile o parayi kime satacak acaba? Elbette mecbur kredi döndürmesi gereken kisiler alacaktir ama %21 nedir yahu

8.  Alıntı Originally Posted by taysan Yazıyı Oku
    bildiğim kadarıyla otomatik atıyor. Ama sonuçta atılması gerekiyor. Ben olsam atardım ki sonra sana bahane bulmasınlar
    Bu nasıl marifetli hesap böyle,otomatik güncelle kardeşim,herkes biliyor mu şimdi bunu?Yapabilecek mi acaba?Bu forumu okumayan ne yapsın peki?

Sayfa 402/1006 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •