Sayfa 49/1006 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 385 - 392 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. benim de perşembe doluyor, büyük ihtimal aktife göndereceğim.
    ama şu zarraf davası nisanın 10-12sindeydi açıklanacak. o tarihten sonra tekrar gözden geçiririm durumu.
    bence yatırım bankacılığı çok karlı. düşünsenize çalık holding kendisini % 15 ile fonluyor. bence gayet iyi bir oran.
    şu anda ticari kredi faizleri şirketine vadesine göre değişmekle birlikte en az 17-20 civarında.

Finans:
    92 güne kadar ->14.75
    92 gün ve üzeri -> 14.85
    Meblağ büyükse bir miktar daha çıkarlar

Aktif:
    32-44 gün -> 15,78 (MK)
    45-89 gün -> 15,88 (MK)

Odea: 14.50 temdit
    Burgan: 14.50 temdit

3.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    benim de perşembe doluyor, büyük ihtimal aktife göndereceğim.
    ama şu zarraf davası nisanın 10-12sindeydi açıklanacak. o tarihten sonra tekrar gözden geçiririm durumu.
    bence yatırım bankacılığı çok karlı. düşünsenize çalık holding kendisini % 15 ile fonluyor. bence gayet iyi bir oran.
    şu anda ticari kredi faizleri şirketine vadesine göre değişmekle birlikte en az 17-20 civarında.
    Aktif çalık'ın kasası,oradan kendine para yaratıyor.isterse kredilerin %100'ü kullanır,kimse karışamaz.

4.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    Aktif çalık'ın kasası,oradan kendine para yaratıyor.isterse kredilerin %100'ü kullanır,kimse karışamaz.
    Yahu powerpc, dolar dolar dedin bizi dolarcı yaptın. Şimdi de aktif aktif diyorsun... Biraz önce İzmir aktifi aradım sırf zarf attım. ''ben bono felan anlamıyorum, elimde 700k var bana 45 gün için ne oran veriyorsunuz '' dedim. Beni arayacaklarını söyleyerek adımı, telefonumu aldılar ( uyanıklar ya, istihbarat yapacaklar ) . 90 yaşındaki babamın adını ve telefonunu verdim. Aradılar ve tertemiz 17,40 veririz dediler.

Artık sadece seni takip etsem yeter powerpc.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Yahu powerpc, dolar dolar dedin bizi dolarcı yaptın. Şimdi de aktif aktif diyorsun... Biraz önce İzmir aktifi aradım sırf zarf attım. ''ben bono felan anlamıyorum, elimde 700k var bana 45 gün için ne oran veriyorsunuz '' dedim. Beni arayacaklarını söyleyerek adımı, telefonumu aldılar ( uyanıklar ya, istihbarat yapacaklar ) . 90 yaşındaki babamın adını ve telefonunu verdim. Aradılar ve tertemiz 17,40 veririz dediler.

Artık sadece seni takip etsem yeter powerpc.
    Üstat,bu orana da mı hayır çektin?
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

6. Tl faizleri yükselemiyor yüzlerimiz gülüyor
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Üstat,bu orana da mı hayır çektin?
    Zaten ben ful dövizdeyim. Kardeşim için bugün araştırdık ve iyi bir orana bağladık. Ama hiç aktifleşmedik !! ben sadece powerpc için risk sevdiği için yazdım. Yoksa ben daha çok uykuma düşkünüm.

8. Dövizi iyi bir noktadan satarsam, yine kendime göre kriterlerime uyan bir bankaya geçer ve opsiyonla aktifi sollarım.

Sayfa 49/1006 İlkİlk ... 3947484950515999149549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •