Sayfa 604/1006 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Evr Yazıyı Oku
    Aslında aynı o şekilde denemiştim olmamıştı, ama banka kartını hiç kullanmadığım ve marifetliyi yeni açtığım için orada tanımlama olacağı aklıma gelmemişti. Şimdi baktım karta tanımlıymış marifetli hesap, oradan kaynaklı hata vermiş olabilir. Bilgi için teşekkürler.

Bu arada az önce Cepteteb müşteri hizmetlerini aradım, birkaç gün önce %16.5'tan açmıştım şimdi %17.5 oldu ama yeni oranı göstermiyor dedim. Talep oluşturalım teknik ekibe bilgi verelim güncellemenizi yapsınlar dediler. Kapat aç yapmaya gerek kalmadan düzelecek sanırım. Derken daha mesajı göndermeden telefon geldi, marifetli hesap hoşgeldin faizi 90 gün boyunca geçerlidir değişmez hesap açılıyorken de bu size belirtilmiştir, ne yazık ki güncelleme yapamıyoruz dediler.

Şimdi sizin anlattığınız şekilde karta bağlı tanımlamayı da kaldırarak işlem yaptım bu sefer oldu. %17.5 göründü. İlginize teşekkürler.
    sevindim adınıza... hayırlı olsun

2.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Nkolay bono maximum 500 bin tl ye kadar gunluk %18,53 faiz veriyor... daha uzerinde gunluk bono alirsaniz faizi duser...tavsiyem 500 bin uzerini baska bankaya gecmenizdir...

Chucky..................yoldaş bebek
    Sağol yoldaş üstad cevabın için... Yarın miktarı 500k altına çekip deneyeceğim.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by romwar Yazıyı Oku
    Aktif n kolay bono aldım hesaplamalarım mevduat karşılığı 18.45 oranını veriyor. 18.53 yazıyor sitesinde ama benim hesabım bu yönde. Miktar büyük olunca 0.08 de farkettiriyor, az biraz tırtıklanıyoruz gibi. Böyle bir Hesap yapan yoldaş var mı yoksa ben de mi bir sorun var?
    hesabı nasıl yaptınız

4.  Alıntı Originally Posted by romwar Yazıyı Oku
    Sağol yoldaş üstad cevabın için... Yarın miktarı 500k altına çekip deneyeceğim.

500.000 üstü alabiliyor olman ilginç..

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    hesabı nasıl yaptınız
    Direkt 18.53 oranından ve 17.50 %10 stopaj koyarak ayrı ayrı hesapladım. Bulduğum Miktarı kendi sitelerindeki hesaplama aracı ve başka bir sitedeki hesaplama aracı ile de hesaplayarak aynı oranı buldum. Yani 18.53 değil 18.45 veriyor. Ama yarın daha az bir miktar bırakarak tekrar test edeceğim. Bakalım yanlış kimde

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by romwar Yazıyı Oku
    Direkt 18.53 oranından ve 17.50 %10 stopaj koyarak ayrı ayrı hesapladım. Bulduğum Miktarı kendi sitelerindeki hesaplama aracı ve başka bir sitedeki hesaplama aracı ile de hesaplayarak aynı oranı buldum. Yani 18.53 değil 18.45 veriyor. Ama yarın daha az bir miktar bırakarak tekrar test edeceğim. Bakalım yanlış kimde

Yanlış yok.Benim para da 18,45'den hesaplanmış...Bugün aktiften kaçtım zaten...Sitede yazan 18,53 gerçek oran ise 18,45....

7.  Alıntı Originally Posted by romwar Yazıyı Oku

aktif bank da bank asya gibi gazaba uğrayabilir mi? çalık grubunun biliyorsunuz. en azından ödemelerinde sıkıntı olabilir mi? gibi deli sorular oluşuyor kafamda şu seçim atmosferinde... seçimler bitene kadar safını belli etmeyen taraflarda durmakta fayda var bizim gibi küçük yatırımcılar için. kimse etkilenmesin ama bonoların devlet garantisi yoktur unutmayın...
    ytd

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
    Borsa 95'i,gösterge 19'u zorluyor....Bakalım önce hangisi kıracak?

Sayfa 604/1006 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •