Sayfa 729/1006 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Vakıfbank belli miktarın üstüne GECELİK faizini 15.85 yapmış (Arı hesabı). Sitelerinde miktarsal adımları yazan etiketleri koymamışlar o yüzden kesin olmamakla birlikte 100 bin üstü sanırım. (Daha düşük tutarların oranları 14.50 ve 15.75)
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

2.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Son zamanlarda ceptetebden marifetli actiran varmi bana guncel oran vermiyor .
    Ben de alamadım, 10,25 den bir gece kaldı.Ertesi gün çıktım...

3.  Alıntı Originally Posted by JonDowes Yazıyı Oku
    Vakıfbank belli miktarın üstüne GECELİK faizini 15.85 yapmış (Arı hesabı). Sitelerinde miktarsal adımları yazan etiketleri koymamışlar o yüzden kesin olmamakla birlikte 100 bin üstü sanırım. (Daha düşük tutarların oranları 14.50 ve 15.75)
    https://subesizbankacilik.vakifbank....nlukFinans.htm

14.50-15.75 sözleşme sonu verilen faiz oranları yani 100 gün sonunda.Hoşgeldin oranı 16.75 Üst limitte yüksek..
    Bende pazartesi arı hesap için görüşecektim size verilen 15.85 mi?Eğer öyleyse düşürmüşler oranları.
    Son düzenleme : yolgider; 22-06-2018 saat: 16:35. Sebep: .

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ogrenci icin para gonderiyorum universitenin birisine bu sekilde olmaz..
    Olabilecek yollari yazmislar.
    Syg,
    Geçen hafta tanıdığım oğlu için hollanda da bir üniversiteye yüklü miktarda master için kayıt ücreti gönderdi. Normal şartt çok yüksek bir ücret dönüyor bu işlerde fakat bu tarz yurtdışı eğitim durumlarında düşük ücret alıyorlarmış ve 12 eur masraf ile parayı gönderdiler. Banka da sanırım ya iş bankası ya yapıkrediydi. Eğitim amaçlı olduğunu belirtin bankaya belki bişeyler yaparlar.

5.  Alıntı Originally Posted by feveran99 Yazıyı Oku
    Merhaba,
    konu açılmışken ben de bir şey sorayım. Yurt dışına para göndermek için debit kartı nasıl kullanacağız?
    ben hep oyle yapiyorum, vadesiz tl hesabina veriyorum, karttan cekiyorlar
    y.t.d.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,205
     Alıntı Originally Posted by Ekonomist2 Yazıyı Oku
    Geçen hafta tanıdığım oğlu için hollanda da bir üniversiteye yüklü miktarda master için kayıt ücreti gönderdi. Normal şartt çok yüksek bir ücret dönüyor bu işlerde fakat bu tarz yurtdışı eğitim durumlarında düşük ücret alıyorlarmış ve 12 eur masraf ile parayı gönderdiler. Banka da sanırım ya iş bankası ya yapıkrediydi. Eğitim amaçlı olduğunu belirtin bankaya belki bişeyler yaparlar.
    Bu bilgi icin tesekkur ederim.
    Her iki bankada da hesabim var.
    Bundan sonra her ikisine de sorarim.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

7.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    https://subesizbankacilik.vakifbank....nlukFinans.htm

14.50-15.75 sözleşme sonu verilen faiz oranları yani 100 gün sonunda.Hoşgeldin oranı 16.75 Üst limitte yüksek..
    Bende pazartesi arı hesap için görüşecektim size verilen 15.85 mi?Eğer öyleyse düşürmüşler oranları.
    Ben kimseden oran almıyorum ARI hesap otomatik gecelik faiz işletiyor zaten. Daha 1-2 gün önce 14.50 idi, düşürdükleri bir şey yok bana göre? Benim hoşgeldin süresi geçeli çok uzun zaman oldu; "devam" faizine bakıyorum sadece. O da yeni 15.85 oldu. Ama dediğim gibi hangi tutardan itibaren bilemiyorum.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

8. Şu saat itibariyle konutta 0.98 faiz oranı sona ermiştir. Ne kadar manidar zamanlama ...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 729/1006 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •