Sayfa 153/486 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1.  Alıntı Originally Posted by ahmetfb Yazıyı Oku
    Birgun bu acikcilar oylebir yanacakki sondurmek icin tum guclerini kullanacaklar ozaman

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ahmet bey daha önce bahsettiginiz satış söylentilerini siz twitter da mardinden mi duydunuz yoksa kaynaginiz farklı mi?

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Tolstoyforever Yazıyı Oku
    Ahmet bey daha önce bahsettiginiz satış söylentilerini siz twitter da mardinden mi duydunuz yoksa kaynaginiz farklı mi?

Fiyat herseyi belli etmiyormu sizce satis soylentisi var somut bir haber yok 0.60 hisse 1.20 lere gelimis yabanci 7 milyon lot almis somut bir haber gelmeden buradan yazmak yanlis olur ben sizin gibi baskalarindan duydum kaynak net olsa buradan yazarim zaten ama kimse etki altinda kalmasin lutfen ben yazdigima pisman oldum gerci ben yazdigimda hisse 0.89 falandi sanirim kimse etki altinda kalip zarara ugrasin istemem herkez kendi kararini kendi versin riski ona gore alsin isterim bugun bende baya mal kaptirdim bu dalgalanmada ama merak ediyorum kac gundur aciklar var halada kapanmadi nezaman yerine koyacaklar bunlar

Bu tahtada brut takas rıskı sızce nedir

4. Bence yok denecek kadar zayıf. Alcatel yada vkfn bile kaclarda brüt takasa girdi. Hele kozaa hala girmedi. Ytd

Sent from my General Mobile 4G using Android mobile app

5. istediği kadar kıvransın açıkçı 47 4747 alıcısı devam ettiği sürece kendini satsan bir b*k yapamazsın

6.  Alıntı Originally Posted by Bilal Fuat Yazıyı Oku
    istediği kadar kıvransın açıkçı 47 4747 alıcısı devam ettiği sürece kendini satsan bir b*k yapamazsın
    47 47 4747 Yakan Mardin...Beğenirsiniz beğenmezsiniz 15 gündür tahtada.Gavur da alıyor bu arada.

Mal kitledi diyen oluyor açıkçı zaten o diyen oluyor. Yapıkredi takasları ona ait. Elinde de ciddi anlamda var.

Ben onun savunucusu değilim. Ama bahse sözkonusu MARTI ve MRGYO 35 37 kuruşta andı. 64 ten sonra ciddi anlamda telaffuz etti.

Bir çok yarım akıllı adamdan iyidir. Stobunu direncini desteğini yazar.Kimseden para talep ettiğini duymadım görmedim.

He şu var sen genel perspektife bakarsın yatırım yapmadan önce uyuyorsa yaparsın.Kusura bakmayın ama yatırımcı profilimiz çok kötü bende dahil. Bu hisseleri nereden duyup neye göre alıyoruz???Teknik ve temel analiz ne kadar biliyoruz?? Bakın onu ve diğer analistleri takip edenlerde böyle.Açığa satış nedir nasıl yapılır bıraktım onu stop noktalarının amacı nedir zarar noktasında yaptığın stop sana ne kazandırır.Portföyünü nasıl bölmen gerekir(Hissenin maliyetini azaltmak için nakit bırakma gibi) kim yapıyor bunları???

Çok ama çok az onu biliyorum...

Ben onu 5 yıldır takip ederim. Onun takipçisi azcık akıllıysa iyi kar eder.Satır aralarında verdiği mesajları iyi okumak lazım.Onun dışında gelişen olayları ona bağladılar.IHYAY brüt takasa girdi [email protected] kuruştu girdiğinde onu analiz ettiğinde 24 kuruş.Ay şubat ayı.Şu an 70 kuruş....

YGYO 32 kuruştu analiz ettiğinde.1 yıl diyelim süreye.1.2x küsürlerden bilançoyla beklentiyi sattılar.Patron mal sattı bakın yazıp çizdiklerine riayet sözkonusu.Hisse 77 kuruş.

Hani dedim ya azcık akıllı olan diye. Ona aslında sabırlı olanda eklemek lazım. Ordan oraya ordan oraya zıpladıkça trendi de yakalayamayıp tradercılık oynamaya kalkınca biz...ee maalesef bilgide az olunca sonuç kaçınılmaz oluyor...

Lütfen yazdıklarımı birini savunmak onun destekçiliğini yapmak gibi algılamayın. Bu yazdığım atlama zıplama işlerini bende az yapmadım. Yazma nedenim birazda özeleştiri yapmaktı...

Herkese hayırlı ve bereketli bir Cuma günü dilerim...

7.  Alıntı Originally Posted by ahmetfb Yazıyı Oku
    Fiyat herseyi belli etmiyormu sizce satis soylentisi var somut bir haber yok 0.60 hisse 1.20 lere gelimis yabanci 7 milyon lot almis somut bir haber gelmeden buradan yazmak yanlis olur ben sizin gibi baskalarindan duydum kaynak net olsa buradan yazarim zaten ama kimse etki altinda kalmasin lutfen ben yazdigima pisman oldum gerci ben yazdigimda hisse 0.89 falandi sanirim kimse etki altinda kalip zarara ugrasin istemem herkez kendi kararini kendi versin riski ona gore alsin isterim bugun bende baya mal kaptirdim bu dalgalanmada ama merak ediyorum kac gundur aciklar var halada kapanmadi nezaman yerine koyacaklar bunlar

Ahmet bey fiyat belli ediyor da mrgyo ayak uydurmayinca insan işkilleniyor ışte. İnşallah somut güzel haberler gelir selamlar.. Ytd.

8. KAP: MARTI [ ] MARTI OTEL İŞLETMELERİ A.Ş. Sermaye Artırımı - Azaltımı İşlemlerine İlişkin Bildirim

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/628738 Sermaye Artırımı İşlemlerine İlişkin BildirimÖzet Bilgi Sermaye Artırımı Yönetim Kurulu Kararı
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Yönetim Kurulu Karar Tarihi 08.09.2017
    Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) 120.000.000
    Mevcut Sermaye (TL) 87.120.000
    Ulaşılacak Sermaye (TL) 120.000.000

Bedelli Sermaye Artırımı (Rüçhan hakkı kullandırılarak)
    Pay Grup Bilgileri Mevcut Sermaye (TL) Rüçhan Hakkı Kullanım Tutarı (TL) Rüçhan Hakkı Kullanım Oranı (%) Rüçhan Hakkı Kullandırma Fiyatı (TL) Verilecek Menkul Grubu Verilecek Menkul Kıymet Nevi Rüçhan ISIN Kodu Kullanılmayan Rüçhan Hakkı Tutarı (TL) İptal Edilen Pay Tutarı (TL)
    MARTI, TRAMMART91K7 87.120.000 32.880.000 37,74104 1 MARTI, TRAMMART91K7 Hamiline

Mevcut Sermaye (TL) Rüçhan Hakkı Kullanım Tutarı (TL) Rüçhan Hakkı Kullanım Oranı (%) Kullanılmayan Rüçhan Hakkı Tutarı (TL) İptal Edilen Pay Tutarı (TL)
    TOPLAM 87.120.000 32.880.000,000 37,74104

Satılamayan Payların Taahhüdüne İlişkin Açıklama Taahhüde ilişkin karar alınmıştır.
    Para Birimi TRY

Ek Açıklamalar
    Şirketimizin 08.09.2017 tarih 1153 sayılı Yönetim Kurulu Toplantısı'nda;

Şirketimizin bilanço yapısının güçlendirilmesi, likidite yapısının desteklenerek finansal duruma ve büyümeye katkı sağlanması ve karlılığı attıracak adımların atılması amacı ile;

Şirketimiz Esas Sözleşmesinin 6. maddesinin Yönetim Kurulu'na vermiş olduğu yetkiye istinaden; 120.000.000 TL kayıtlı sermaye tavanı içinde, çıkarılmış sermayesinin %37,74 bedelli olmak üzere 32.880.000 TL nakit artırılarak 87.120.000 TL'den 120.000.000 TL'ye çıkarılmasına,

Arttırılacak 32.880.000 TL sermayeyi temsil eden payların, hamiline yazılı olarak oluşturulmasına,

Mevcut ortakların yeni pay alma haklarının 1 Kuruş (0,01 TL) nominal değerli her bir pay için 0,01 TL fiyattan (1 lot pay için 1 TL nominal değer üzerinden) kullandırılmasına,

Mevcut ortakların yeni pay alma haklarının(rüçhan hakkının) kısıtlanmamasına, pay alma hakkı kullanım süresinin 15 (onbeş) gün olarak belirlenmesine, bu sürenin son gününün resmi tatile rastlaması halinde, yeni pay alma hakkı kullanım süresinin, izleyen iş günü akşamı sona ermesine,

Yeni pay alma haklarının kullandırılmasından sonra kalan payların 2 (iki) iş günü süreyle nominal değerden düşük olmamak üzere Borsa İstanbul A.Ş. Birincil Piyasasında oluşacak fiyattan halka arz edilmesine,

Sermaye artırımı işlemi için gerekli izinleri almak üzere Sermaye Piyasası Kurulu'na ve ilgili tüm resmi kurum ve kuruluşlara başvurulmasına, Kurul iznini müteakip sermaye artışı ile ilgili her türlü işlemin tamamlanmasına,

Yapılacak tüm işlemler için Pakize Oya Narin ve Nurullah Emre Narin'in müştereken yetkili kılınmasına,

oybirliğiyle karar verilmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

Sayfa 153/486 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •