Sayfa 304/486 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1.  Alıntı Originally Posted by Oguz Bahce Yazıyı Oku
    Asıl insanları yanıltan sizsiniz. “Elinde rüçhanları kalan mecburen bedelliye katılacak demişsiniz” bu ifade yanlış.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben soyledigimin arkadasindayim.ya buhar olacak ruchanlar yada bedelliye katilacakainiz.iki secenek var

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. hiç mi sermaye arttırımına katılmadınız anlamadım ki rüçhanlar bedelliye girebilmek için giriş biletidir. konsere gitmezsen biletin ne olur.

3. 1 in altında kaldığı sürece tahtadan alım yapmak daha mantıklı iken bedelliye neden katılalım bunun mantıklı cevabı varmı.1 yıl lık bir filmin daha başındayız.şuan ellerindeki lotları 1 yılda çıkış için doldur boşalt yaparak hisseyi arttırabilirler.1 yıl sonunda rüchanlardan gelenide üst ten elden çıkartmış olacakalra.adamların bir planı var ve bizden bir değil en az 10 adım öndeler.biz varsayımları yazıyorken onlar senaryoyu yazdılar filmi çekiyorlar ...ve filmin sonunu sadece onlar biliyor....25 i kritik bir viraj olarak görüyorum.

4. 1 tl’den alacağınıza 0.91’den alın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Ne alırsan 0.90 gel vatandaş

6.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Ben soyledigimin arkadasindayim.ya buhar olacak ruchanlar yada bedelliye katilacakainiz.iki secenek var

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şaka gibisiniz doğru diyorsunuz ya bedelliye katılacaksınız yada rüçhanlar silinecek. Ben de farklı birşey yazmadım ki. Neyse siz haklısınız üstat

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kendini bilmek, tüm bilgeliğin başlangıcıdır..

7. Sanki birazdan 0.88 den vercekler gibi

8. yarın tavan olursa hiç şaşırmam.

Sayfa 304/486 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •