Sayfa 468/480 İlkİlk ... 368418458466467468469470478 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Bu arada haber akışlarına dikkat arkadaşlar. Ülkemizde virüs salgını görülmemesi güzel. Çin ve Japonya gibi ülkelerde karantinaya alınan yolcu gemileri falan derken bu ülkelere seyahat edenlerin sayısı haliyle çok düşecek. Çok kapitalist bir yorum olacak ancak Ülkemiz için bu bir fırsat da olabilir. Bugün gelen haber ile 5 Avrupa ülkesine turistik vize serbestliği verildiğini öğrendik. Hükümet turizmin mecbur önünü açacak gibi. Bu işsizlik ortamında mevsimsel de olsa rahatlamalar yaşatması lazım. BU TURİSTİK SEYAHATLERDE VİZE SERBESTLİĞİ KONUSUNU ÖNEMSEYİN DERİM. Yeniden girelim bakalım kağıda. hakkımızda hayırlısı

2. girdik bakalım bu gün hayırlısı olur inşalah 1,06 baya yüklü girdik hayırlısı allahtan hele şu askeri, operasyon bitisin inşalah askerlerimizin ayağına taş değimez inşalahh

3. 0,96 dan da alım yapıp ortalamayı yapıp 1.04 den şutladım bi cacık olmaz yeğen bu kapıda ben tekrar kaçar

4. Denizbank ile kredi yapılandırması hakkında hala nihai sonuç açıklaması ulaşmadı. Haberin gelmemesi anlaşmanın sağlanamayacağı ve başka aksiyon alacağı şeklinde yorumlanabilir mi ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by TNA_TNA Yazıyı Oku
    Denizbank ile kredi yapılandırması hakkında hala nihai sonuç açıklaması ulaşmadı. Haberin gelmemesi anlaşmanın sağlanamayacağı ve başka aksiyon alacağı şeklinde yorumlanabilir mi ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    o başka aksiyon sanırım devreye girdi

6. Bunların hisse toplu ama tık yok????

7. Tektuya bak helal olsun ..

8. Genelde büyük kağıtlara takılırım ama martı adasına girdim. 1992 de ilk aldığım hisse idi. Herkese hayırlı kazançlar. Birgün koranada gider bu diyardan

Sayfa 468/480 İlkİlk ... 368418458466467468469470478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •