Sayfa 251/486 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1. Hedef yine 0.80 galiba

2. Karaterinizi. S...m sizin bu kacinci arkadas

3.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    peki sizce ne olur? nasıl olur bölünme? sizin daha iyi bir fikriniz varki öyle olmaz diyorsun. yani hisse en az 1.3774 e bölünmeden önce gitmez diyorsunuz?
    Şimdi ben bu fiyata gitmez demiyorum. Bu fiyat mecburiyeti yok diyorum. Bedelli bir an önce onaylansın ve artık önümüzü görelim. Onay sonrası ve bölünme öncesi kendini 1 üzerine atacaktır, inşaallah.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by JBSD34662 Yazıyı Oku
    Şimdi ben bu fiyata gitmez demiyorum. Bu fiyat mecburiyeti yok diyorum. Bedelli bir an önce onaylansın ve artık önümüzü görelim. Onay sonrası ve bölünme öncesi kendini 1 üzerine atacaktır, inşaallah.

o zaman şunu diyebilir miyiz. bedelli olmadığı için MARTI gitmiyor. eğer spk bu fiyatlardan olursa izinvermez deniliyor. spk izin vermez ve bedelli ortadan kalkarsa kağıt gidecek şayet bedelli olması içinde 1.00 ın üzerine çıkması gerekiyor. sonuç olarak şu çıkıyor ortaya bu hisse her türlü 1 in üzerine çıkacak. doğru mu anlamışım. ytd.

5. Yada bedelli spk dan dönecek? Böyle bir ihtimalde hissenin yönü neresi olur tahmin edemiyorum.

Alıntı Originally Posted by JBSD34662 Yazıyı Oku
    Bölünme öncesi kapanış fiyatı 1 tl olması kafi. Sorun olacağını sanmıyorum. Hissede başka oyunlar var. Yoksa istedikleri zaman kaldırabiliyorlar. Ya dökmeye çalışıyorlar ya da bilmediğim başka bir şey...

Kendini bilmek, tüm bilgeliğin başlangıcıdır..

6.  Alıntı Originally Posted by Oguz Bahce Yazıyı Oku
    Yada bedelli spk dan dönecek? Böyle bir ihtimalde hissenin yönü neresi olur tahmin edemiyorum.
    ben tahmin ediyorum. inşallah mrgyo nun sonu ve MARTI nın başlangıcı olur. rakam vermek istemiyorum ama inşallah hepimiz mutlu oluruz. ytd

7.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    o zaman şunu diyebilir miyiz. bedelli olmadığı için MARTI gitmiyor. eğer spk bu fiyatlardan olursa izinvermez deniliyor. spk izin vermez ve bedelli ortadan kalkarsa kağıt gidecek şayet bedelli olması içinde 1.00 ın üzerine çıkması gerekiyor. sonuç olarak şu çıkıyor ortaya bu hisse her türlü 1 in üzerine çıkacak. doğru mu anlamışım. ytd.

Herkes bedellinin SPK nın kesinlikle onaylaması üzerine hesap kitap yapıyor...

Ya onaylamazsa?????Ki böyle bir yetkiside var...Eğer bedelli sermaye artırımı sonrasında şirketin bu geliri nerden kullanacağı vs uygun görülmeyebilir.

Şirkette bedelliyi nerede kullanacağını bildirdi zaten...

Onaylamama riski var mı tabiki var bence %50 %50...

Bedelli işi de 1tl az olmamak kaydıyla %37.74 oranında sermaye artırımı olacak.
    Eğer onaylanırsa belirlenen tarihte elinde hissesi olan ve bedelli sermaye artırımına katılmak isteyen örnekle 1000 lotu için 377.40 eksik ödeyerek elindeki hisse kadar hisse alacak. Bir nevi patron %37.74 iskontolu senet verecek..Katılmayan rüçhanları satacak...

Yanlışım eksiğim olabilir kusuruma bakmayın

YTD

8. Benim düşüncem, bedellinin onaylanmaması negatif değerlenebilir.

Sayfa 251/486 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •