Sayfa 442/486 İlkİlk ... 342392432440441442443444452 ... SonSon
Arama sonucu : 3886 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: MARTI - Martı Otel

1. hisse boş değilmiş halen umut besleyenler varmış o zaman bu hisse neden şu an 0.55 kuruş dolarları ucuzkenmi bozdurduda hep zarar acıklıyor

2. Sermaye artırımında patron tarafından alınan ve sanırım 1 ay sonra satışa konu olabilecek 32milyonluk hisse ne olacak 1tlden almıştı sanırım...

3. Ortaklar Günaydın.
    Ben diyorum ki artık yavaş yavaş toplamak lazım bu hisseyi her düşüşünde azar azar.
    uzun süredir satış eğiliminde kuşta tüy bırakmadılar artık dökülecek tüy kalmadığına göre bana sanki buralar uygun gibi görünüyor.
    Fakat kimse benim fikrimle yatırım yapmasın çünkü bu hissede baya bi zarar ettim.
    İnşallah bundan sonra zararı biraz olsun çıkarırız.
    Herkeze kazançlı bir gün dilerim.

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
    BASIN BÜLTENİ-Martı Myra’ya Trip Advisor'da mükemmeliyet sertifikası verildi

23.10.2018, 18:11:00

Martı Myra Hotel Tripadvisor’da en iyi performans gösteren işletmelere verilen mükemmeliyet sertifikası ile ödüllendirildi. Mükemmeliyet sertifikası gezgin geri bildirimlerine göre dünya çapında en iyi %10’luk dilime giren işletmelere veriliyor.

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )

http://www.foreks.com

http://twitter.com/ForeksTurkey

Sent from my iPhone using Tapatalk
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

Duhul
    Sep 2017
    İkamet
    Somewhere in time...
    Gönderi
    2,437
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Nuri Seksigüzel Yazıyı Oku
    Sermaye artırımında patron tarafından alınan ve sanırım 1 ay sonra satışa konu olabilecek 32milyonluk hisse ne olacak 1tlden almıştı sanırım...
    32 milyonu şuan 16 milyon...O düşünsün birazda bizim yerimize değilmi...
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

6. Normal şartlarda otel kendini kağıt kendinin bıktırıp kağıdı toplaması lazım ancak dönem kriz dönemi olduğundan elindeki kağıdı hızlıca nakite çevirmesi lazım.. kaptan verilen haberi tekrar kullanacak mı takip etmek gerek kullanmaya başlarsa operasyonu çekmeye niyetli diyebiliriz yoksa çok bekleriz..

7. günlük dönüş sinyali vermiş ama dün yine basmışlar aşağı bu ayu tuzağı olabilirmi?

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    martı bitmiş 0.30 lu rakamlar bile bu sefer bu hisseyi paklamaz martı otel bu sene kapalıydı galiba yada sahipleri dolarları caldırdı bu ne hırsızlıktır spk denen kurum ne iş yapıyor ben anlamış değilim yada devlet batmasınımı izliyor bu şirketlerin kayyum atansın ne yi bekliyor daha kaç yatırımcının batmasını istiyor anlamış değilim
    yavaş yavaş 0.30 göz kırpıyor paraşütünüzü açmayı unutmayın YTD

Sayfa 442/486 İlkİlk ... 342392432440441442443444452 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •